Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Семінар-тренінг “Контакт менеджмент ефективні ділові комунікації”

Семінар-тренінг “Контакт менеджмент ефективні ділові комунікації”

Реєстрація до: 28 Грудня 2019

Дата початку: 29 Грудня 2019

Дата закінчення: 31 Грудня 2020

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
ГО РУС
Вартість:

Від 300 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Тренінг-семінар “Контактменеджмент. Ефективні маркетингові комунікації”
Організатор: Інформаційно-Дослідницька Агенція “Український інтелект”, ukr-monitor.com.ua ГО “РУС”, rusmgo.wix.com/fem-org
Для кого: зацікавлених темою особистісного зростання, успішних продажів, працівників офісу, студентів (майбутніх педагогів, психологів, політологів, менеджерів, фахівців з державного управління та ін.); бізнесу
Мета заходу:
Підвищити комунікаційні навички працівників; навчити стандартам ділового спілкування; використання на практиці різні методи і інструментарії ділового спілкування;
Познайомити учасників з сучасними підходами до ділового спілкування (бізнес – комунікації) і формуванню власного іміджу та іміджу компанії, яку вони представлять;
Передати знання та виробити практичні навички формування і донесення власного іміджу та компанії до різних цільових груп.
Завдання:
1. Визначити рівень комунікаційних якостей учасників (анкетування, опитування, аналіз, самопрезентація, ділові та рольові ігри, разігрування різних ситуацій спілкування, запобігання та подолання конфліктів).
2. Навчитись використовувати різноманітні способи і методи роботи з інформацією: формування власного іміджу, інформаційного портрету навчального закладу, робота з різними цільовими групами у ділових комунікаціях.
3. Познайомити учасників з особливостями ділових комунікацій в різних сферах життя: ділові та рольові ігри, разігрування різних життєвих ситуацій.
4. Навчитись застосовувати на практиці отримані знання, вміння та навички, в т.ч.: ділові комунікації, переписка, телефонні, письмові, смс, E-mail переговори, комунікації в соціальних мережах.
5. Вироблення особистої та командної стратегії формування і просування іміджу в середовищі батьків, колег, партнерських організацій та інших контактних аудиторіях – соціальні мережі, ЗМІ, керівництво, професійне середовище.
Знижки, бонуси:
– Бронювання з передплатою – 20%
– Бонус за запрошеного друга – 10%
Довідки за тел. 0673988064 Людмила

Додаткова інформація

Практичний тренінг – семінар по діловим комунікаціям

 «Контактменеджмент: ділове спілкування»

 Програма тренінг – семінару:

 Мета:

  1. Познайомити учасників з сучасними підходами до ділового спілкування (бізнес – комунікації) і формурованню власного іміджу та іміджу навчального закладу, компанії, які вони представлять.
  2. Передати знання та виробити практичні навички формування і донесення власного іміджу та іміджу роботодавця  до різних цільових груп.

Завдання:

  1. Визначити рівень комунікаційних якостей учасників (анкетування, опитування, аналіз, самопрезентація, ділові та рольові ігри, разігрування різних ситуацій спілкування, запобігання та подолання конфліктів).
  1. Навчитись використовувати різноманітні способи і методи роботи з інформацією: формування власного іміджу, інформаційного портрету навчального закладу, робота з різними цільовими групами у ділових комунікаціях.
  1. Познайомити учасників з особливостями ділових комунікацій в різних сферах життя:
  2. Навчитись застосовувати на практиці отримані знання, вміння та навички, в т.ч.: ділові комунікації, переписка, телефонні, письмові, смс, E-mail переговори, комунікації в соціальних мережах.
  3. тел. 0673988064

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку, підлітки, молодь
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО РУС
Вартість:

Від 300 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko