Семінар-тренінг "Контакт менеджмент ефективні ділові комунікації"

Платний

Опис події

Тренінг-семінар “Контактменеджмент. Ефективні маркетингові комунікації”
Організатор: Інформаційно-Дослідницька Агенція “Український інтелект”, ukr-monitor.com.ua ГО “РУС”, rusmgo.wix.com/fem-org
Для кого: зацікавлених темою особистісного зростання, успішних продажів, працівників офісу, студентів (майбутніх педагогів, психологів, політологів, менеджерів, фахівців з державного управління та ін.); бізнесу
Мета заходу:
Підвищити комунікаційні навички працівників; навчити стандартам ділового спілкування; використання на практиці різні методи і інструментарії ділового спілкування;
Познайомити учасників з сучасними підходами до ділового спілкування (бізнес – комунікації) і формуванню власного іміджу та іміджу компанії, яку вони представлять;
Передати знання та виробити практичні навички формування і донесення власного іміджу та компанії до різних цільових груп.
Завдання:
1. Визначити рівень комунікаційних якостей учасників (анкетування, опитування, аналіз, самопрезентація, ділові та рольові ігри, разігрування різних ситуацій спілкування, запобігання та подолання конфліктів).
2. Навчитись використовувати різноманітні способи і методи роботи з інформацією: формування власного іміджу, інформаційного портрету навчального закладу, робота з різними цільовими групами у ділових комунікаціях.
3. Познайомити учасників з особливостями ділових комунікацій в різних сферах життя: ділові та рольові ігри, разігрування різних життєвих ситуацій.
4. Навчитись застосовувати на практиці отримані знання, вміння та навички, в т.ч.: ділові комунікації, переписка, телефонні, письмові, смс, E-mail переговори, комунікації в соціальних мережах.
5. Вироблення особистої та командної стратегії формування і просування іміджу в середовищі батьків, колег, партнерських організацій та інших контактних аудиторіях – соціальні мережі, ЗМІ, керівництво, професійне середовище.
Знижки, бонуси:
– Бронювання з передплатою – 20%
– Бонус за запрошеного друга – 10%
Довідки за тел. 0673988064 Людмила

Додаткова інформація

Практичний тренінг – семінар по діловим комунікаціям

 «Контактменеджмент: ділове спілкування»

 Програма тренінг – семінару:

 Мета:

  1. Познайомити учасників з сучасними підходами до ділового спілкування (бізнес – комунікації) і формурованню власного іміджу та іміджу навчального закладу, компанії, які вони представлять.
  2. Передати знання та виробити практичні навички формування і донесення власного іміджу та іміджу роботодавця  до різних цільових груп.

Завдання:

  1. Визначити рівень комунікаційних якостей учасників (анкетування, опитування, аналіз, самопрезентація, ділові та рольові ігри, разігрування різних ситуацій спілкування, запобігання та подолання конфліктів).
  1. Навчитись використовувати різноманітні способи і методи роботи з інформацією: формування власного іміджу, інформаційного портрету навчального закладу, робота з різними цільовими групами у ділових комунікаціях.
  1. Познайомити учасників з особливостями ділових комунікацій в різних сферах життя:
  2. Навчитись застосовувати на практиці отримані знання, вміння та навички, в т.ч.: ділові комунікації, переписка, телефонні, письмові, смс, E-mail переговори, комунікації в соціальних мережах.
  3. тел. 0673988064

Цільова аудиторія
дорослі, люди старшого віку, підлітки, молодь