Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Серія тренінгів в рамках соціального проєкту із підтримки психічного здоровʼя

Серія тренінгів в рамках соціального проєкту із підтримки психічного здоровʼя

Дата початку: 18 Квітня 2022

Огранізатор:
Центр освіти впродовж життя
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Центр освіти впродовж життя (м. Суми) запрошує до участі у спеціальному соціальному проєкті, спрямованому на підтримку психічного здоров’я у нинішні тяжкі часи. Протягом квітня-травня всі охочі зможуть приєднатися до півторагодинних обговорень таких тем, як війна, стрес, гнів, поводження під час важких життєвих обставин та інше.
Зустрічі проводить психолог, PhD Вікторія Ратєєва.
Час: двічі на тиждень о 13-00 на платформі Zoom (https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUrfu2trj8jE9AZoR2eEWA9zE2VHq7phJuc).
Анонси тем зустрічей знайдете на сторінці Центру.
Програма реалізується в рамках проєкту «Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта в умовах пандемії/постпандемії COVID-19 і розвитку онлайн-навчання» ГО Центр освіти впродовж життя за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти впродовж життя
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko