Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Школа фасилітації стратегічних сесій. Open source методи

Школа фасилітації стратегічних сесій. Open source методи

Реєстрація до: 10 Листопада 2020

Дата початку: 14 Листопада 2020

Дата закінчення: 15 Листопада 2020

Огранізатор:
ГО "ІО"
Вартість:

Від 3200 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Ця школа стане навчальним майданчиком для огляду моделей та методів для стратегічних сесій, а також для ознайомлення з Toolbox for citizens, який є DYI набором методів для команд та організацій. Якщо ти шукаєш компактного огляду сучасних підходів до формування стратегій, а також прагнеш поповнити свою “скарбничку” методів для стратегування та організаційного розвитку, тобі сюди.
Ця школа буде корисною:
▷ для фасилітаторів, експерток, коучів, менеджерок, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проєктів або інших організацій, які тяжіють до горизонтальних ієрархій;
▷ для тих, хто лише планує розібратися з питаннями стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому.
Попередню програму школи додаємо нижче, але вона щоразу адаптується до потреб навчальної групи.
?14 листопада – Яким може бути стратегічне планування в умовах нестабільного світу? Як визначити справжній запит від організації до стратегічної сесії? Різни стилі стратегування та дизайн стратегічної сесії.
?15 листопада – Toolbox for citizens, який є DYI набором з понад півсотні методів для команд та організацій.
Вартість Школи складає 2700 грн при умові оплати до 15 вересня 2020 року за тарифом early bird. Після 15 вересня Школа коштуватиме 3200 грн за тарифом standart. Це 1350 грн на день, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерів та дві кава-перерви. А ще – ця програма та простір зроблені з любов’ю до теми фасилітації та з безкомпромісною орієнтацію на якість, що не вимірюється матеріальним відповідником.

Додаткова інформація

?Зареєструватися на Школу можна за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/ZzguTw
?Оплатити Школу можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/button/b2e7515271204
?Дізнатися більше: http://facilitation-schools.tilda.ws/
Програму школи розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція INSHI / ІНШІ. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до INSHI / ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО "ІО"
Вартість:

Від 3200 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko