Школа фасилітації стратегічних сесій. Open source методи

Платний

10 Листопада 2020

14 Листопада 2020

15 Листопада 2020

Опис події

Ця школа стане навчальним майданчиком для огляду моделей та методів для стратегічних сесій, а також для ознайомлення з Toolbox for citizens, який є DYI набором методів для команд та організацій. Якщо ти шукаєш компактного огляду сучасних підходів до формування стратегій, а також прагнеш поповнити свою “скарбничку” методів для стратегування та організаційного розвитку, тобі сюди.
Ця школа буде корисною:
▷ для фасилітаторів, експерток, коучів, менеджерок, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проєктів або інших організацій, які тяжіють до горизонтальних ієрархій;
▷ для тих, хто лише планує розібратися з питаннями стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому.
Попередню програму школи додаємо нижче, але вона щоразу адаптується до потреб навчальної групи.
👉14 листопада – Яким може бути стратегічне планування в умовах нестабільного світу? Як визначити справжній запит від організації до стратегічної сесії? Різни стилі стратегування та дизайн стратегічної сесії.
👉15 листопада – Toolbox for citizens, який є DYI набором з понад півсотні методів для команд та організацій.
Вартість Школи складає 2700 грн при умові оплати до 15 вересня 2020 року за тарифом early bird. Після 15 вересня Школа коштуватиме 3200 грн за тарифом standart. Це 1350 грн на день, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерів та дві кава-перерви. А ще – ця програма та простір зроблені з любов’ю до теми фасилітації та з безкомпромісною орієнтацію на якість, що не вимірюється матеріальним відповідником.

Додаткова інформація

📍Зареєструватися на Школу можна за посиланням: https://inshaosvita.typeform.com/to/ZzguTw
📍Оплатити Школу можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/button/b2e7515271204
📍Дізнатися більше: http://facilitation-schools.tilda.ws/
Програму школи розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція INSHI / ІНШІ. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до INSHI / ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Цільова аудиторія
дорослі