Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Школа фінансів для менеджер_ок культурних проєктів

Школа фінансів для менеджер_ок культурних проєктів

Реєстрація до: 13 Квітня 2021

Дата початку: 14 Квітня 2021

Дата закінчення: 28 Квітня 2021

Огранізатор:
ГО "ІО"
Вартість:

Від 2500 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Робота з фінансами, паперами та звітам — це те, чого завжди хочеться менше у своєму житті. Проте без цього не обходиться жоден проєкт. Залишається лише опанувати цю сферу, знайти відповіді на питання, які цікавлять, та зрозуміти як краще організувати фінансовий менеджмент. Ми знаємо як важко налагоджувати фінансовий менеджмент та вести документацію, ми знаємо як добре отримувати додаткове фінансування для проєктів в культурі, ми маємо досвід менеджменту різноманітних проєктів. Саме тому запускаємо цю школу.

Як зробити мистецькі проєкти інституційно сталими? Як зробити співпрацю команди культурного проєкту із потенційними грантодавцями послідовною та логічною, а комунікацію прозорою та впевненою? Як слідкувати за хронологічною послідовністю виконання проєкту та документообігу, та мінімізувати ризики при реалізації культурно-мистецьких ініціатив?

Ця школа для вас, якщо ви хотіли б отримувати гранти, але не до кінця розумієте чи справитесь з фінансовою частиною. Або якщо ви керуєте маленькими і великими проєктами, але ще й досі не до кінця розумієте як краще налагодити роботу з фінансами. Ми будемо концентруватися на прикладах зі сфери культурних проєктів, проте зміст школи буде корисний людям, які працюють в сфері неприбуткових проєктів.

Школа буде корисною для тих, хто хоче:
▪️ Навчитись планувати бюджет та враховувати різні витрати перед стартом проєкту.
▪️ Розуміти базові принципи формування таких документів як: договір, рахунок, акт виконаних робіт, видаткова накладна.
▪️ Зрозуміти як налагодити фінансовий менеджмент ефективно та зрозуміти що саме це означає.

Школа складатиметься з трьох частин: онлайн-зустрічей по 2,5 години:
1. Планування бюджету та витрат проєкту.
2. Юридичні форми та фінансова документація. ФОП, ТОВ, ГО та БФ.
3. Налагодження фінансового менеджменту: ролі та функції людей в команді.

Вартість складає 2500 грн при умові оплати до 14.03 2021 року за тарифним планом “Ранні пташки”. З 15.03 вартість за тарифом “Стандарт” — 3000 грн. Це 833/1000 грн на сесію, що передбачає навчальну програму, супровід двох тренерок. А ще — ця програма та простір зроблені з любов’ю до теми фасилітації та з безкомпромісною орієнтацію на якість, що не вимірюється матеріальним відповідником.

📍 Зареєструватися: https://inshaosvita.typeform.com/to/V2qmgLO6
📍 Оплатити за тарифом “Ранніх пташок”: https://secure.wayforpay.com/button/b5881eef25711

Програму розробила тренерська група Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструє Агенція INSHI / ІНШІ.
За всіма додатковими питаннями звертайтеся до INSHI / ІНШІ на сторінку Фейсбук.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО "ІО"
Вартість:

Від 2500 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko