Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал

Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал

Дата початку: 3 Жовтня 2021

Огранізатор:
Prometheus (McMaster University: Paul R. MacPherson Institute for Leadership, Innovation and Excellence in Teaching)
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Ви готові до карколомних змін у житті та кар’єрі? Втомились вчитись та нічого не запам’ятовувати? Хочете подолати всі перешкоди на шляху до нових знань? Прагнете змінити професію та почати заробляти більше? Зустрічайте новий курс від авторів найпопулярнішого курсу в світі «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» – Барбари Оклі та Терренса Седжновскі. Всі секрети кардинальних змін в одному кліку від вас!

Про що курс?

Цей курс допоможе вам покращити кар’єру та життя в сучасних швидкоплинних умовах. Попри вік та стать, попри стан здоров’я та спосіб життя, попри будь-які перепони ми навчимо вас найголовнішого:

  • як взяти максимум від навчання онлайн та масових відкритих онлайн-курсів;
  • як шукати наставників та працювати з ними;
  • які секрети допоможуть уникнути руйнування вашої кар’єрі та катастрофічних подій у житті.

Ми перетворили складні наукові тлумачення на практичні поради про те, як ефективно вчитися та змінюватись навіть у зрілому віці. У цьому курсі ми спиратимемось на те, що ви вже знаєте, аби розвиватись та здобувати знання у нових фантастичних напрямах. Ми хочемо, аби після цього курсу ви з легкістю змогли стати тим, ким хочете бути, враховуючи реальні обмеження, які життя накладає на всіх нас. Ви побачите, що, використовуючи певні розумові інструменти та знання, ви можете зробити набагато більше, ніж вам здавалось. Навіть у дуже сміливих мріях!

Цей курс можна проходити разом з курсом «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» або після нього. Ми радимо вам опанувати обидва, адже «Навчаймось вчитись: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів» спрямований на розуміння навчального процесу, а «Думай навпаки: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий прихований потенціал» допоможе вам застосовувати знання на практиці та змінювати кар’єру й життя у будь-якому віці.

Цей курс – переклад українською мовою курсу Mindshift: Break Through Obstacles to Learning and Discover Your Hidden Potential.

Для кого цей курс?

Для всіх, хто хоче опанувати практичні навички навчання та повністю змінити своє життя й кар’єру. Жодні додаткові знання не потрібні, виключно ваше бажання та час!

Тривалість

4 тижні

Більше

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus (McMaster University: Paul R. MacPherson Institute for Leadership, Innovation and Excellence in Teaching)
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko