Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Стартап на 1000 грн або, як перетворити улюблену справу на бізнес

Стартап на 1000 грн або, як перетворити улюблену справу на бізнес

Дата початку: 24 Травня 2022

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Не має значення, де ви зараз перебуваєте, ким працюєте, скільки виховуєте дітей та чи маєте накопичення. Започаткувати власний бізнес для отримання основного чи додаткового доходу значно легше, аніж здається. І для цього вам не знадобляться ані шалені гроші, ані купа вільного часу, ані досвід підприємництва.

 

Все, що вам потрібно – мікро бюджет, бажання мати власний бізнес та 8 годин для навчання на курсі «Стартап на 1000 грн або, як перетворити улюблену справу на бізнес».

 

Після навчання ви будете знати:

1. Де знайти ідею для бізнесу та як її протестувати?

2. Як сформувати стратегію запуску та зробити перший продаж?

3. Що таке «маркетинг без бюджету» та як змусити його працювати?

4. Як масштабувати свій бізнес та залишити час на щасливе життя?

 

Під час навчання ви будете генерувати ідеї, ділитись досвідом з іншими учасниками, грати у бізнес-ігри та наповнюватись духом підприємництва.

 

Якщо ви так само, як і тренерка курсу Олеся Вієцька, вірите, що настав час робити те, що можете, з тим, що маєте, там, де ви є, тоді не гайте часу та мерщій реєструйтесь на курс.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko