Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Сучасний психологічний інструментарій в коуч-консультуванні

Сучасний психологічний інструментарій в коуч-консультуванні

Реєстрація до: 11 Лютого 2022

Дата початку: 11 Лютого 2022

Дата закінчення: 11 Березня 2022

Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 1500 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Тема 1.  «Алгоритм коуч-консультації» з використанням метафоричних асоціативних карт. «Скарга – запит – результат». Як почати, куди рухатися в процесі коуч-консультації, і як завершити її професійно? Яка інформація про клієнта є важливою в процесі консультації? Аксіоми роботи з МАК. «Гачок в реальність» як процедура перекладу метафори. Помилки і труднощі в роботі.

Практикум з колодами «Танець життя», «Перешкоди і можливості».

Відповіді − запитання.

 Тема 2. «Інструменти наснаження і мотивації клієнта». Звідки черпати ресурси для досягнення бажаного? Дослідження зовнішніх і внутрішніх джерел. Практикум з ресурсними колодами «Дари мудрості», «Танець життя» та ін.

Відповіді − запитання.

  Тема 3. Мистецтво формулювати запитання, що наближають до бажаного. Як ставити запитання клієнту, щоб швидше досягти бажаного результату? Практикум з колодою «Магія запитань».

Відповіді − запитання.

Тема 4. Робота з емоціями в психологічному консультуванні. Стратегії робити з емоціями (своїми та клієнта). Як екологічно проживати емоції? Практикум з колодами «Арифметика емоцій», «Шепіт емоцій».
Відповіді − запитання.

Тема 5. Психологічні техніки в роботі психолога. Фішки роботи з клієнтом на ментальному, емоційному і фізичному рівнях. Практикум з колодою «Управляю собою».

Практикум з колодою «Управляю собою».
Відповіді − запитання.

Додаткова інформація

На онлайн-практикумі зможете:

  • засвоїти алгоритм коуч-консультації з використанням консультаційного коучингового поля;
  • використати на практиці психологічний інструментарій, який забезпечує високі стандарти консультування;
  • навчитися формулювати коучингові запитання собі та іншим, які  наближають до досягнення бажаного;
  • відпрацювати з колегами алгоритм коуч-консультації;
  • набути вмінь легко складати завдання для своїх клієнтів з застосуванням психологічного інструментарію;
  • освоїти психологічний інструментарій, корисний для життя та бізнесу;
  • отримати кайф від навчання, спілкування та здобутих результатів.

Після успішного проходження навчально-практичного курсу Ви отримаєте сертифікат – 30 год. (20 акад. год.+ 10 год. самостійної роботи).

Яким чином досягаємо результату? Спілкування, обмін досвідом, міні-лекції, презентація, ігри, практика, домашні завдання та ін.!!! Базова інформація – в робочому зошиті.  Вправи з використанням авторського коучингового інструментарію.

 Ведуча: Ірина Матійків – кандидат психологічних наук,  фахівець з метафоричних асоціативних карт (МАК), сертифікований тренер бізнес- та соціально-психологічних тренінгів, автор і ведуча психологічних ігор, керівник тренінгового центру «Психологія для професіоналів».

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Психологія для професіоналів
Вартість:

Від 1500 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko