Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Свобода і права дитини vs безпека дитини в ЗДО: як знайти баланс

Свобода і права дитини vs безпека дитини в ЗДО: як знайти баланс

Реєстрація до: 30 Вересня 2020

Дата початку: 7 Жовтня 2020

Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Як дотримуватися прав людини і прав дитини в умовах сучасного дитячого садка? Які виклики постають перед вихователями? Чи можливі обмеження в реалізація прав і свобод дитини? Як побачити ту тонку грань між свободою і безпекою, щоб не завдати шкоди дитині? Відповіді на ці питання учасники шукатимуть разом з експертом, коли будуть пропрацьовувати кейси реальних ситуацій з життя закладу дошкільної освіти. Експерткою виступає Валентина Потапова – провідна тренерка наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства», вихователька ЗДО з 10-річним досвідом, правознавця і експертка з медіаосвіти, керівниця освітнього напрямку Української Гельсінської спілки з прав людини.

Додаткова інформація

Реєстрація буде тривати до 30 вересня, або буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Тренінг відбудеться 7 жовтня, у середу, з 18:00 до 21:00.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko