Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Синдром самозванця: виявити та побороти | 3.02

Синдром самозванця: виявити та побороти | 3.02

Реєстрація до: 3 Лютого 2021

Дата початку: 3 Лютого 2021

Дата закінчення: 3 Лютого 2021

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Чи здавалося тобі колись, що не заслуговуєш того, що маєш? Що усі люди, які вважають тебе професіоналом, насправді помиляються? А тобі натомість просто щастить опинитись у потрібний час у потрібному місці.

Скромність — це добре, але не коли вона переростає у надмірну невпевненість у власних здібностях. Подібне явище у психології дістало назву «синдром самозванця».

Стан може бути неабиякою перешкодою для діяльності. Людина переймається, що колись про її надуману некомпетентність дізнаються усі, а тому не просить допомоги та уникає нових завдань. Така поведінка може зрештою стати руйнівною для усієї кар’єри та і особистості загалом.

3 лютого о 19:00 разом з магістром психології Вікторією Гуро розберемося, як виник синдром самозванця, хто знаходиться у зоні ризику, та чи дійсно він такий небезпечний.

Не бійся воювати зі своїми внутрішніми самозванцями та завітай на лекцію Освітньої асамблеї ❤️

Лекція відбудеться онлайн. Участь безкоштовна.
Реєструйся, щоб отримати посилання: https://arsl.at/xk77mv

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Освітня асамблея
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko