Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Терапія писанням: допоможи собі сам

Терапія писанням: допоможи собі сам

Реєстрація до: 10 Квітня 2023

Дата початку: 12 Квітня 2023

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Як використати слово для зцілення? Цьому присвячена актуальна освітня програма «Терапія писанням: допоможи собі сам» від Центру освіти дорослих «Перший», яка розпочнеться 12 квітня.

Складні умови сьогодення ставлять багато нових викликів перед всіма нами. У кожного з нас своя міра стресостійкості, але зовсім оминути стрес неможливо. Звернутися по допомогу не завжди є до кого.

А буває так, що це – життєва необхідність!

І тут можна згадати, що завжди у нас є МИ, а також МИ є у своїх близьких, і у всіх нас завжди є СЛОВО. Слово лікує, слово зцілює душу.

Авторський курс досвідченої тренерки, письменниці та викладачки Олени Даниліної з 5 онлайн-зустрічей допоможе дізнатися відповіді на питання:

⁉️Як допомогти собі?

⁉️Як зцілити близьких?

⁉️Які слова для цього підібрати?

⁉️В якій послідовності їх вибудувати?

Протягом 10 годинного курсу разом з тренеркою учасники:

– звернуться до практики вдячності;

– пропрацюють емоції;

– дізнаються алгоритм терапевтичної казки й напишуть її для себе;

– зрозуміють, для чого потрібен сторітелінг;

– пройдуть шлях Героя.

Результатами курсу стануть кілька арт-терапевтичних практик, алгоритм створення казки й історій для соцмереж, а також учасники під керівництвом тренерки напишуть кілька особистих історій.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko