Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Тренінг Цифрові інструменти сучасного педагога

Тренінг Цифрові інструменти сучасного педагога

Реєстрація до: 22 Лютого 2020

Дата початку: 23 Лютого 2020

Дата закінчення: 23 Лютого 2020

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
Освітня платформа педагогів "УМІТИ"
Вартість:

Від 400 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Оголошується відкритий повноформатний тренінг Івана Іванова в Києві.

Тільки практика! Ви опануєте онлайн-сервіси для створення інфографіки, ментальних карт, доповненої реальності, цифрових книг та коміксів, дізнаєтесь чимало ідей як усе це застосувати на будь-якому предметі та вразити учнів будь-якого віку. Будьте на хвилі сучасних методів і технологій!

Видається диплом про участь у тренінгу.

Також видається сертифікат обсягом 18 год. (після завершення дистанційної частини), який може бути зарахований в підвищення кваліфікації педпрацівників.

Навчання очно-дистанційне: після “живого” тренінгу ви отримаєте онлайн-доступ до покрокових відеоінструкцій, практичних порад, прикладів та інших корисних матеріалів, а також можливість консультуватись із тренером.

Технічна частина тренінгу відбуватиметься за підтримки компанії НАВІГАТОР. Проте, якщо хочете, можете взяти свій ноутбук.

ДЕ: м. Київ, тренінг-центр “Учительська Кав’ярня”, вулиця Богдана Гаврилишина, 12/16, 1 під’їзд, оф. 23 (біля метро “Політехнічний інститут”.

КОЛИ: 23 лютого

ТРИВАЛІСТЬ: з 10:30 до 16.30

РЕЄСТРАЦІЯ: https://umity.in.ua/product/training/

ЦІНА: 400 грн

Кількість місць обмежена, тому підтвердженням вашої участі є попередня оплата.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Освітня платформа педагогів "УМІТИ"
Вартість:

Від 400 грн

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko