Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Тренінг «Доступ до публічної інформації»

Тренінг «Доступ до публічної інформації»

Реєстрація до: 21 Лютого 2020

Дата початку: 26 Лютого 2020

Дата закінчення: 26 Лютого 2020

Регіон: Полтава, Україна

Огранізатор:
БО «Світло надії», ГО «Український інститут з прав людини»
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

БО «Світло надії» спільно з ГО «Український інститут з прав людини», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Доступ до публічної інформації». Тренінг відбудеться 26 лютого 2020 р. з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM  (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).

Під час тренінгу учасники:

  • розглянуть питання щодо ознак публічної інформації, порядок її отримання, спеціальні порядки отримання інформації, отримання інформації про себе;

  • визначать різницю між запитом на інформацію та зверненням;

  • ознайомляться з вимогами до оформлення запитів;

  • ознайомляться із видами інформації з обмеженим доступом;

  • навчаться визначати обґрунтованість обмеження доступу до інформації за допомогою «трискладового тесту»;

  • розглянуть випадки, за яких доступ до інформації не може бути обмежено при будь-яких умовах, способи захисту права на доступ до публічної інформації.

Тренери:

Жанна Лук’яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).

Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 21 лютого 2020 року, 16:00.

Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна.

Додаткова інформація

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 12:00 24 лютого 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
БО «Світло надії», ГО «Український інститут з прав людини»
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko