Тренінг «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні»

Безкоштовний

21 Лютого 2020

25 Лютого 2020

25 Лютого 2020

вулиця Гоголя, 38, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000

Опис події

БО «Світло надії» спільно з ГО «Український інститут з прав людини», запрошують представників правозахисних, молодіжних, громадських організацій, правозахисників, активістів, а також всіх тих, хто зацікавлений в розбудові громадянського суспільства, заснованого на співпраці громадськості та безпекових органів, на тему: «Ефективний громадський контроль за безпековими службами в Україні». Тренінг відбудеться 25 лютого 2020 р. з 10.00 до 17.00 в Resto-club PODIUM  (м. Полтава, вул. Гоголя 38, ТЦ Метрополітан, 5-й поверх).

Під час тренінгу учасники:

  • будуть ознайомлені з формами демократичного контролю, передбаченими національним законодавством;

  • отримають інформацію про інші механізми захисту прав людини, передбачені національним законодавством;

  • будуть ознайомлені з особливостями формування громадських рад та їх діяльності;

  • отримають відповіді на питання: коли, ким та з якою метою може бути проведена громадська експертиза, а в яких випадках проведення консультацій з громадськістю є обов’язковим.

Особлива увага буде приділена новаціям, внесеним у 2019 р. до Типового положення про громадську раду. Основна ідея змін – підвищення професійного рівня членів громадських рад.

Тренери:

Жанна Лук’яненко – адвокат, експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини», (до 2018 р. – Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини з питань внутрішньо переміщених осіб).

Валентина Кумеда – експерт Громадської організації «Український інститут з прав людини» (до 2018 р.– заступник керівника Управління з питань доступу до публічної інформації та підготовки конституційних подань Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини).

Кінцевий термін для реєстрації учасників – 21 лютого 2020 року, 16:00.

Додаткова інформація

До участі у заході запрошується представників з Полтава та Полтавської області, витрати на проїзд і проживання проектом не відшкодовуються.

Про результати відібраних для участі в тренінгу осіб буде повідомлено електронним листом, або телефонним дзвінком до 12:00 24 лютого 2020 року.

Учасники забезпечуються необхідними канцтоварами, кава-брейк та обідом.

Якщо у вас виникли запитання, або вам необхідна додаткова інформація, пишіть, будь ласка, на пошту: anatolii.pavlenko@lightofhope.com.ua, або телефонуйте за номерoм: 066 910 68 84 (Павленко Анатолій).

Захід реалізується в рамках проекту «Ефективна співпраця громадянського суспільства з безпековими службами в України», за підтримки Freedom House Ukraine.

Цільова аудиторія
молодь, дорослі, люди старшого віку