Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Тренінг із адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих

Тренінг із адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих

Реєстрація до: 29 Лютого 2020

Дата початку: 27 Березня 2020

Дата закінчення: 28 Березня 2020

Регіон: Київ, Україна

Огранізатор:
ГС "Українська асоціація освіти дорослих"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих, в партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, оголошує відбір учасників тренінгу з адвокаційних кампаній у сфері освіти дорослих. 

Метою діяльності Української асоціації освіти дорослих є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається впродовж усього життя. У 2019 році Асоціацією були розроблені проекти документів в сфері освіти дорослих для використання на місцевому рівні, які знаходяться за посиланням.

Головним пріоритетом у роботі Української асоціації освіти дорослих у 2020 році є адвокація нормативно-правового забезпечення освіти дорослих на місцевому та національному рівнях, зокрема, використовуючи розроблені документи.

Етапи програми:

Тренінг із адвокаційних кампаній стане першим етапом в процесі розробки та реалізації адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевими органами влади документів, що  сприяють розвитку освіти дорослих у відповідній громаді (регіоні). Участь у тренінгу візьмуть 16 осіб із різних громад.

Другим етапом стане тренінг зі співпраці з органами влади, який відбудеться орієнтовно у липні 2020 року. Участь у ньому візьмуть 8 учасників першого тренінгу, які показали найкращих прогрес у реалізації розроблених адвокаційних кампаній, а також  один представник місцевих органів влади кожної громади, де реалізується кампанія.

Третім етапом стане конкурс заявок на отримання мікрогрантів в розмірі від 5 до 10 тисяч гривень для завершення адвокаційних кампаній, спрямованих на ухвалення місцевим органом влади документу в сфері освіти дорослих.

Четвертим етапом стане реалізація фінальної частини адвокаційних кампаній та ухвалення місцевим органом влади відповідного документу.

Для участі у тренінгу запрошуються:

– представники громадських організацій, що працюють у галузі освіти дорослих, зокрема, у сфері громадянської освіти;

– представники закладів вищої освіти та системи перепідготовки/підвищення кваліфікації фахівців різних галузей (держслужбовців, педагогічних працівників, бізнесу тощо);

– інші зацікавлені особи з неурядового сектору.

Тренінг включатиме наступні тематичні блоки:

-Теорія адвокаційних кампаній;

-Практичні вправи з побудови адвокаційних кампаній;

-Планування адвокаційних кампаній учасниками для подальшої реалізації  у своїх громадах.

Відбір учасників:

Заявки приймаються до 29 лютого 2020 року через онлайн-форму за посиланням. Запрошення для участі будуть надіслані не пізніше 6 березня 2020 року.

Відбір учасників буде проводитися на конкурсних засадах на підставі заповненої онлайн-заявки. Організатори залишають за собою право у разі необхідності провести додаткову співбесіду з потенційними учасниками програми навчання.

Відбір учасників здійснюватиметься за такими критеріями:

-обгрунтована мотивація щодо участі у розбудові освіти дорослих в Україні;

-досвід роботи у галузі освіти дорослих (сфера формальної та неформальної освіти) і бажання виконувати цю роботу й надалі;

-позитивний досвід співпраці з місцевим органом влади громади, де буде реалізована адвокаційна кампанія;

-готовність реалізувати адвокаційну кампанію з нормативно-правового забезпечення розвитку освіти дорослих на місцевому рівні після тренінгу.

Обов’язкова умова участі – можливість брати участь у вищезазначених тренінгах програми!

Організатори забезпечують учасникам витрати на навчання, проїзд, проживання, кава-брейки та роздаткові матеріали.

 

Додаткова інформація

Місце проведення: Київ

Мова: українська

Дати: 27-28 березня 2020 року

Контактна особа: Бойко Анастасія, тел. 0970776958.

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГС "Українська асоціація освіти дорослих"
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko