Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Українська для фізиків та ліриків

Огранізатор:
Є-мова
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Онлайн-курс підвищення кваліфікації вчителів із вивчення української мови як державної допоможе вчителям біології, хімії, фізики та математики закладів освіти з навчанням мовами національних меншин підвищити рівень володіння державною мовою та сприятиме розвитку ефективної комунікації.

Задля створення рівних можливостей усім громадянам України в реалізації конституційного права на якісну освіту необхідно забезпечити дві важливі передумови – належний рівень опанування державної мови, а також можливості для вдосконалення української мови як другої (відмінної від рідної) мови спілкування. Володіння державною мовою сприятиме успішному будуванню кар’єри, конкуруванню на ринку праці та сприятиме повноцінній інтеграції в українське суспільство.

Вочевидь, дітям з угорської чи румунської громади важче повноцінно оволодіти державною мовою. Успішні педагогічні практики показують, що чим краще фахово підготовлений і позитивно налаштований до здійснення навчального процесу державною мовою вчитель, тим більш високими є результати учнів.

Курс покликаний допомогти вчителям закладів освіти з навчанням мовами національних меншин розвивати мовну та мовленнєву компетентності, удосконалювати фахову майстерність через розвиток ефективної комунікації державною мовою. Матеріали занять курсу сприятимуть позитивному ставленню до культурного різноманіття та формуватимуть зацікавлення міжкультурним спілкуванням. Пощитивно вплтнуть на усвідомлення ролі державної мови у формуванні майбутнього громадянина України.

До чого ми прагнемо

· Підвищити рівень володіння українською мовою вчителів шкіл з навчанням мовами національних меншин, надати комунікативні, методологічні інструменти для ефективної організації освітнього процесу державною мовою.

· Підвищити загальний рівень володіння державною мовою слухачів курсу.

· Мотивувати впровадити здобуті знання, набуті навички й уміння в освітній процес.

Для кого цей курс

Учителі та вчительки біології, хімії, фізики, математики, а також керівники закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, які мають здійснювати освітню діяльність частково державною мовою та зацікавлені підвищити свій рівень комунікативних, мовних і мовленнєвих компетентностей.

Чого ми навчимося

Навчаючись на курсі, слухач чи слухачка:

– здобуде нові знання про підвищення мовної та мовленнєвої компетентностей;

– усвідомлено визначить мовні потреби і цілі та зможе визначити ключові методи їх досягнення;

– покращить вміння чітко, логічно і грамотно формулювати свою думку державною мовою, аби ефективного готуватися до проведення уроків державною мовою;

– дізнається про предметно-мовне інтегроване навчання як засіб розвитку мовленнєвої компетентності.

Форма навчання

Дистанційна. Навчання відбувається на сайті освітньої онлайн-ініціативи «Є-мова». Після реєстрації слухач чи слухачка курсу отримує доступ до відеолекцій, завдань, додаткових матеріалів і рекомендованої літератури згідно з темами занять.

Реєстрація

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Є-мова
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko