Українська мова на щодень

Безкоштовний

15 Травня 2020

18 Травня 2020

Опис події

«Заговори, щоб я тебе побачив», – казав давній античний філософ Сократ. Що він мав на увазі? Що ми можемо побачити, коли людина говорить? Перш за все – хто вона, якого роду, з якої країни. Потім – рівень культури й освіченості. З чого це можна побачити? З мови – якою і як людина говорить.

Німецький мислитель і письменник Гете твердив: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Знання інших мов світу неможливі без опанування своєї.

Чи знаєте ви українську мову? Є нагода перевірити – https://cutt.ly/ukr_test

Курс «Українська на щодень» розроблений так, щоб актуалізувати вже отримані знання, ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом, розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях.

За допомогою моделювання стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати навички базового спілкування українською, розберуться з особливостями вимови українських звуків і лексичним значення українських слів, заповнять лексичні, граматичні й синтаксичні прогалини, розвинуть комунікаційні можливості та набудуть навички ефективного використання української в різних життєвих ситуаціях.

Цільова аудиторія
дорослі