Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Українська мова на щодень

Українська мова на щодень

Реєстрація до: 15 Травня 2020

Дата початку: 18 Травня 2020

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

«Заговори, щоб я тебе побачив», – казав давній античний філософ Сократ. Що він мав на увазі? Що ми можемо побачити, коли людина говорить? Перш за все – хто вона, якого роду, з якої країни. Потім – рівень культури й освіченості. З чого це можна побачити? З мови – якою і як людина говорить.

Німецький мислитель і письменник Гете твердив: «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина». Знання інших мов світу неможливі без опанування своєї.

Чи знаєте ви українську мову? Є нагода перевірити – https://cutt.ly/ukr_test

Курс «Українська на щодень» розроблений так, щоб актуалізувати вже отримані знання, ознайомитись зі змінами, регламентованими новим правописом, розвивати комунікаційні можливості слухачів та ефективно використовувати українську в різних життєвих ситуаціях.

За допомогою моделювання стандартних ситуацій слухачі зможуть опанувати навички базового спілкування українською, розберуться з особливостями вимови українських звуків і лексичним значення українських слів, заповнять лексичні, граматичні й синтаксичні прогалини, розвинуть комунікаційні можливості та набудуть навички ефективного використання української в різних життєвих ситуаціях.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2021 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko