Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Українська на щодень

Українська на щодень

Реєстрація до: 7 Березня 2023

Дата початку: 10 Березня 2023

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Мова – це зовсім не просто про те, як замовити кави, придбати нові речі чи навіть поспілкуватися з друзями, мова – це самоідентифікація, це наша зброя сьогодні!

Центр освіти дорослих «Перший» запрошує всіх бажаючих на авторський курс розмовної української мови «Українська на щодень» від тренерки Центру, науковиці, філологині, письменниці Олени Даниліної.

Ця тренерка знає, як навчання за допомогою онлайн технологій зробити корисним, цікавим та ефективним. А ще Олена перетворює навчання на терапевтичну практику та спосіб нетворкінгу. Цей курс реалізовується вже четвертий рік поспіль і на попередніх наборах Олени створилася вже не одна спільнота однодумців! 

Пропонуємо розпочати вашу весну разом з нами!

Якщо ви ще не відчуваєте себе надто впевненим у використанні української розмовної, або хочете опанувати нові правила українського правопису, або просто побути в колі спілкування українською – поспішайте зареєструватися вже зараз!  

Саме задля опанування практичних навичок мовлення і побудована програма курсу «Українська на щодень», який стартує 10 березня 2023 року в онлайн режимі!

Тож, не зволікайте, – реєструйтеся за посиланням https://cutt.ly/u9AqmPI

Реєстрація триватиме до 7 березня, і ми дуже хочемо, щоб навесні ми всі могли вільно  заговорити українською!

Говорю українською означає – я українець!

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko