Вебінар «Актуальні кліматичні цілі для громад в умовах кризи»

Безкоштовний

8 Квітня 2020

10 Квітня 2020

10 Квітня 2020

Опис події

В Україні вже 7 громад підписали меморандум з міжнародною організацією 350.org – Україна та поставили ціль перейти на 100 % відновлювані джерела енергії до 2050 року. Крім того, 21 громада підписала декларацію з Українська Кліматична Мережа, задекларувавши наміри про впровадження негайних заходів для адаптації до зміни клімату та скорочення викидів СO2.

Запрошуємо представни/-ць місцевого самоврядування, журналіст/-ок, громадські організації, які працюють з темою зміни клімату, активіст/-ок, та усіх зацікавлених.

Старт вебінару: 10 квітня, 11:00

Реєстрація обов’язкова тут: https://forms.gle/9SAPZ9RH8h8k7koFA до 8 квітня включно.

Участь безкоштовна.

Після реєстрації вам на пошту надійдуть інструкції як долучитися до вебінару. Запрошуємо до обговорення теми під час вебінару, та будемо раді вашим питанням.

Спікерка: Юлія Пашковська, експертка з питань сталого енергетичного розвитку у регіоні Східної Європи Кавказу та Центральної Азії у міжнародній кліматичній організації 350.org – Україна

Відповімо на питання:
– Чому міста повинні ставити перед собою ціль переходу на 100% відновлюваних джерел енергії?
– Яким має бути енергетичне та кліматичне планування для міст та ОТГ?
– Як потрібно адаптувати інфраструктуру міст, аби запобігти руйнівним наслідкам кліматичної кризи?
– Який стан національної кліматичної політики України зараз, та яким він має бути, аби відповідати реальним прогнозам учених та вимогам Паризької Угоди?
– Де органам місцевого самоврядування, громадським організаціям шукати підтримку у розробці та реалізації їх планів, ініціатив, проектів щодо адаптації міста до зміни клімату?

Цільова аудиторія
молодь, дорослі