Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар «Актуальні кліматичні цілі для громад в умовах кризи»

Вебінар «Актуальні кліматичні цілі для громад в умовах кризи»

Реєстрація до: 8 Квітня 2020

Дата початку: 10 Квітня 2020

Дата закінчення: 10 Квітня 2020

Огранізатор:
Ekoltava, 350.org – Україна
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

В Україні вже 7 громад підписали меморандум з міжнародною організацією 350.org – Україна та поставили ціль перейти на 100 % відновлювані джерела енергії до 2050 року. Крім того, 21 громада підписала декларацію з Українська Кліматична Мережа, задекларувавши наміри про впровадження негайних заходів для адаптації до зміни клімату та скорочення викидів СO2.

Запрошуємо представни/-ць місцевого самоврядування, журналіст/-ок, громадські організації, які працюють з темою зміни клімату, активіст/-ок, та усіх зацікавлених.

Старт вебінару: 10 квітня, 11:00

Реєстрація обов’язкова тут: https://forms.gle/9SAPZ9RH8h8k7koFA до 8 квітня включно.

Участь безкоштовна.

Після реєстрації вам на пошту надійдуть інструкції як долучитися до вебінару. Запрошуємо до обговорення теми під час вебінару, та будемо раді вашим питанням.

Спікерка: Юлія Пашковська, експертка з питань сталого енергетичного розвитку у регіоні Східної Європи Кавказу та Центральної Азії у міжнародній кліматичній організації 350.org – Україна

Відповімо на питання:
– Чому міста повинні ставити перед собою ціль переходу на 100% відновлюваних джерел енергії?
– Яким має бути енергетичне та кліматичне планування для міст та ОТГ?
– Як потрібно адаптувати інфраструктуру міст, аби запобігти руйнівним наслідкам кліматичної кризи?
– Який стан національної кліматичної політики України зараз, та яким він має бути, аби відповідати реальним прогнозам учених та вимогам Паризької Угоди?
– Де органам місцевого самоврядування, громадським організаціям шукати підтримку у розробці та реалізації їх планів, ініціатив, проектів щодо адаптації міста до зміни клімату?

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Ekoltava, 350.org – Україна
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko