Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар «Ґендерно орієнтоване бюджетування»

Вебінар «Ґендерно орієнтоване бюджетування»

Реєстрація до: 22 Травня 2020

Дата початку: 27 Травня 2020

Дата закінчення: 28 Травня 2020

Огранізатор:
Проєкт Ґендерно орієнтоване бюджетування в Україні 
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Проєкт Ґендерно орієнтоване бюджетування в Україні запрошує представників та представниць громадського сектору, що працюють в сфері публічних фінансів, бюджету участі, громадського бюджету, ґендерно орієнтованого бюджетування та ін. взяти участь у вебінарі на тему: «Ґендерно орієнтоване бюджетування – інструмент для прийняття ґендерно чутливих фінансових рішень».

Під час вебінару ви дізнаєтесь про ҐОБ як ефективний інструмент у сфері управління державними фінансами, його практичне застосування, а також український досвід впровадження ҐОБ.

Також обговоримо, яку роль може виконувати громадськість для того, аби рішення про розподіл коштів бюджету були ґендерно чутливими.

Дата: 27 та 28 травня (дводенний вебінар);
Час: 11.00 -13.00;

Якщо прагнете впроваджувати ефективні зміни у формуванні та реалізації бюджетної політики на державному та місцевому рівнях, обов’язково реєструйтеся!

У разі додаткових запитань, пишіть на електронну адресу info@grbproject.org.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Проєкт Ґендерно орієнтоване бюджетування в Україні 
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko