Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар «Школи після карантину: виживати чи розвиватися»

Вебінар «Школи після карантину: виживати чи розвиватися»

Дата початку: 23 Квітня 2020

Дата закінчення: 23 Квітня 2020

Огранізатор:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Коронавірусний карантин показав, що сучасна освітня система повинна бути гнучкою, готовою до оперативної трансформації, ефективного менеджменту та кризових рішень. Багато бюджетних видатків міст і селищ довелося перепланувати на протидію епідемії, тож очевидно, що після завершення карантину інші галузі будуть відчувати брак підтримки тих чи інших напрямків. Відчують зміни й освітні заклади.

Як безболісно продовжити свою роботу закладам освіти після карантину і водночас не відмовитися від розвитку й впровадження інновацій – ці питання стануть темою вебінару “Школи після карантину: виживати чи розвиватися”, що відбудеться 23 квітня.

Щорічно освітня галузь з державного бюджету отримує фінансування менше, ніж заплановано. Понад 40% видаткової частини бюджету громад використовується для забезпечення надання освітніх послуг. Видатки на загальну середню освіту займають найбільшу частину видатків зведеного «освітнього» бюджету та становлять 42.4-47.4%. За даними Мінфіну у сфері освіти розподіл отриманих від держави коштів у багатьох випадках є малоефективним. Як школі почати залучати фінансування з різних джерел? Як правильно та ефективно застосувати механізм фінансової автономії для кожної конкретної школи? Що має змінитися в управлінні школою, щоби учні отримували освітні послуги високої якості, а вчителі з радістю розкривали свої педагогічні таланти? Про це та інше поговоримо під час вебінару”, – говорить спікерка вебінару, очільниця Кіровоградської обласної організації ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, аналітикиня, експертка з питань автономії освітніх закладів Алла Волошина.

Тема розмови буде цікава як освітянам чи менеджерам освітніх управлінь чи закладів, так і батькам школярів.

Тривалість – 16.00-17.00.

Вебінар відбудеться у форматі ZOOM-конференції, посилання на яку ви отримаєте після реєстрації за цією формою:https://forms.gle/nEqahR6pr95dyeXA9

Додаткова інформація

Більше про КОО ВГО “АССН” читайте на офіційному сайті:http://samoorg.kr.ua/

Вебінар проводиться в межах проєкту «Реформа освіти під громадським контролем». Реалізація ініціативи стала можливою завдяки підтримці проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2024 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko