Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар «Тато-школа»

Вебінар «Тато-школа»

Реєстрація до: 28 Травня 2020

Дата початку: 30 Травня 2020

Огранізатор:
ГО "Донбаська ініціатива "Міст", БФ «Посмішка дитини»
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Вебінар проводиться для жителів Донецької, Луганської та Запорізької областей.
Розпочинається реєстрація на вебінар «Тато-школа», що буде складатися з 4 модулів, перший з яких, розпочинається 30 травня.

Участь у тренінгу безкоштовна, але кількість учасників обмежена.
Остання дата заповнення реєстраційної форми – 28 травня 2020 року.

У мінливому світі складно зорієнтуватися, як виховувати дітей. Традиційний поділ на «дівчачі» і «хлопчачі» планети більше не працює: лідерство, відповідальність, емоційний інтелект — неодмінні якості людини ХХІ століття, і у них немає статі.

Ми розпочинаємо реєстрацію на вебінар «Тато-школа», що буде складатися з 4 модулів, перший з яких, розпочинається 30 травня.
На заняттях ви зможете:
обмінюватися досвідом та отримати професійну психологічну підтримку;
розвинути свої навички татівства разом з професійним психологом та іншими татами;
навчитися отримувати задоволення від татівства, у тому числі від виконання рутинних завдань, пов’язаних із доглядом за дітьми та вихованням дітей;
більше якісного часу проводити зі своїми дітьми і отримувати задоволення від цього.
Спікером є професійний психолог та досвідчений тато, що пройшов тренінг Фонду ООН у галузі народонаселення щодо розвитку відповідального татівства – Артем Пікущенко.

Додаткова інформація

Проєкт «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ГО "Донбаська ініціатива "Міст", БФ «Посмішка дитини»
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko