Вебінар «Тато-школа»

Безкоштовний

Опис події

Вебінар проводиться для жителів Донецької, Луганської та Запорізької областей.
Розпочинається реєстрація на вебінар «Тато-школа», що буде складатися з 4 модулів, перший з яких, розпочинається 30 травня.

Участь у тренінгу безкоштовна, але кількість учасників обмежена.
Остання дата заповнення реєстраційної форми – 28 травня 2020 року.

У мінливому світі складно зорієнтуватися, як виховувати дітей. Традиційний поділ на «дівчачі» і «хлопчачі» планети більше не працює: лідерство, відповідальність, емоційний інтелект — неодмінні якості людини ХХІ століття, і у них немає статі.

Ми розпочинаємо реєстрацію на вебінар «Тато-школа», що буде складатися з 4 модулів, перший з яких, розпочинається 30 травня.
На заняттях ви зможете:
обмінюватися досвідом та отримати професійну психологічну підтримку;
розвинути свої навички татівства разом з професійним психологом та іншими татами;
навчитися отримувати задоволення від татівства, у тому числі від виконання рутинних завдань, пов’язаних із доглядом за дітьми та вихованням дітей;
більше якісного часу проводити зі своїми дітьми і отримувати задоволення від цього.
Спікером є професійний психолог та досвідчений тато, що пройшов тренінг Фонду ООН у галузі народонаселення щодо розвитку відповідального татівства – Артем Пікущенко.

Додаткова інформація

Проєкт «Сприяння гендерній рівності та попередженню гендерно-зумовленого насильства через формування довірливих відносин з дітьми та гендерно-чутливої поведінки татів в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Цільова аудиторія
дорослі