Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар «Вийти з карантину на нову роботу: алгоритм дій»

Вебінар «Вийти з карантину на нову роботу: алгоритм дій»

Дата початку: 3 Червня 2020

Дата закінчення: 3 Червня 2020

Огранізатор:
grc.ua
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Коронакриза поставила перед нами багато нових викликів. Для когось серед них – необхідність пошуку нового працедавця. Чи то розмір заробітків на поточній роботі відчутно знизився, чи вас взагалі було скорочено – які б причини не підштовхнули до змін, багато хто відчуває розгубленість виходячи на ринок праці. На безкоштовному вебінарі 3 червня у рамках проєкту TalentON експерти міжнародного кадрового порталу grc.ua разом з центром зайнятості та компанією «Датагруп» розкажуть, як діяти, якщо ви опинились без роботи.

Основні тези:

Спікери заходу:

Реєстрація на вебінар за посиланням.

❗ Після реєстрації на вебінар, ви маєте отримати листа на електронну пошту. Якщо ви не отримали листа з підтвердженням реєстрації або нагадування про вебінар – напишіть нам на ? info@grc.ua або ? на сторінку grc.ua – сайт з пошуку роботи

Цільова аудиторія

молодь, дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
grc.ua
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko