Вебінар: “Як організувати дистанційне навчання за допомогою найпростіших онлайн-ресурсів”

Безкоштовний

Опис події

Про вебінар

Режиму онлайн-уроків через сервіси для проведення відеоконференцій вкрай недостатньо для віддаленого навчання. У силу різних можливостей школярів (наприклад, наявності/відсутності швидкісного інтернету) та особистих психологічних якостей вчителя, це не може  забезпечити результативність дистанційної форми навчання.

Учень повинен мати можливість у властивому для себе темпі самостійно працювати з освітніми ресурсами: створеними, викладеними або рекомендованими вчителем. Тому існують різноманітні сервіси, які забезпечують доступ учнів без додаткової реєстрації, лише за кодом, який дає вчитель. Це спрощує дистанційне навчання й має відчутну доступність та неабияку результативність. Тож на вебінарі поговоримо про те, як можна ефективно поширювати додаткові матеріали, тести, ігри тощо, використовуючи найпростіші інтернет-ресурси.

Трансляція відбудеться
 20 березня о 15:00

План вебінару: 

  1. Онлайн-платформи для організації навчальних матеріалів у дистанційному навчанні.
  2. Ресурси для фідбеку.
  3. Практична робота.

Спікер: Кодола Валентина – викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Кому це буде корисно:

учителям початкової школи, учителям-предметникам, учням та їхнім батькам, психологам, корекційним педагогам, адміністраторам закладів освіти.

Додаткова інформація

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару

Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Цільова аудиторія
дорослі