Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебінар: “Як організувати дистанційне навчання за допомогою найпростіших онлайн-ресурсів”

Вебінар: “Як організувати дистанційне навчання за допомогою найпростіших онлайн-ресурсів”

Дата початку: 20 Березня 2020

Дата закінчення: 20 Березня 2020

Огранізатор:
ТОВ "На урок"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про вебінар

Режиму онлайн-уроків через сервіси для проведення відеоконференцій вкрай недостатньо для віддаленого навчання. У силу різних можливостей школярів (наприклад, наявності/відсутності швидкісного інтернету) та особистих психологічних якостей вчителя, це не може  забезпечити результативність дистанційної форми навчання.

Учень повинен мати можливість у властивому для себе темпі самостійно працювати з освітніми ресурсами: створеними, викладеними або рекомендованими вчителем. Тому існують різноманітні сервіси, які забезпечують доступ учнів без додаткової реєстрації, лише за кодом, який дає вчитель. Це спрощує дистанційне навчання й має відчутну доступність та неабияку результативність. Тож на вебінарі поговоримо про те, як можна ефективно поширювати додаткові матеріали, тести, ігри тощо, використовуючи найпростіші інтернет-ресурси.

Трансляція відбудеться
 20 березня о 15:00

План вебінару: 

  1. Онлайн-платформи для організації навчальних матеріалів у дистанційному навчанні.
  2. Ресурси для фідбеку.
  3. Практична робота.

Спікер: Кодола Валентина – викладач історії, старший вчитель, вчитель вищої категорії Шендерівського НВК Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, член ГО Wikimedia UA, тренер з редагування Вікіпедії та використання її в освітньому процесі.

Кому це буде корисно:

учителям початкової школи, учителям-предметникам, учням та їхнім батькам, психологам, корекційним педагогам, адміністраторам закладів освіти.

Додаткова інформація

За участь у вебінарі ви отримаєте:

  1. Свідоцтво учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин.
  2. Презентацію з матеріалами.
  3. Відеозапис трансляції вебінару

Свідоцтва, сертифікати від ТОВ «На Урок» відповідають вимогам п.13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ № 800 від 21.08.2019 р. Відповідно свідоцтва мають усі підстави для зарахування як документи про підвищення кваліфікації вчителів. Деталі та перевірка виданих документів.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ТОВ "На урок"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko