Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50

Вебпрограмування з Python та JavaScript CS50

Дата початку: 15 Вересня 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Ви вже опанували основи програмування та готові створювати власні застосунки? Хочете більше довідатись про одну з найперспективніших сфер інформаційних технологій – вебпрограмування? Прагнете вивчити Python, але не знаєте з чого почати? Разом з викладачами Гарвардського університету ми допоможемо вам!

Курс «CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» – це продовження легендарного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету, який вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі та доступний на нашій платформі в перекладі українською. Разом з викладачами курсу ви перейдете на новий щабель та навчитесь працювати над створенням програм та застосунків для веб.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, які вже мають невеликий стартовий досвід у вебпрограмуванні.

«CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript» побудований як лекторій Гарвардського університету. Ви матимете доступ до відеолекцій, записаних прямо в аудиторії, до конспектів, презентацій та завдань.

Програма курсу

  • HTML, CSS
  • Git
  • Python
  • Django
  • SQL, моделі та міграція
  • JavaScript
  • Користувацький інтерфейс
  • Тестування, CI/CD
  • Масштабування та безпека

Ліцензія

Оригінал курсу – CS50’s Web Programming with Python and JavaScript під ліцензією Creative Commons доступний англійською мовою на сайті edX. Авторство курсу належить професору Девіду Малану, викладачу Брайану Ю та Гарвардському університету. Українська версія курсу відповідає оригінальній версії 2020 року.

Тривалість курсу

9 тижнів

Більше

Цільова аудиторія

підлітки, молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko