Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій»

Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій»

Реєстрація до: 27 Травня 2020

Дата початку: 29 Травня 2020

Дата закінчення: 29 Травня 2020

Огранізатор:
Центр “Ейдос”, Агенти змін, Освіторія
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

29 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій» у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» за підтримки UNDEF.

Форум «Шатлуй до мрій» – це місце для зустрічі активних хлопців і дівчат, які вміють космічно мріяти та прагнуть втілювати свої мрії в життя! На форумі перетнуться наука і творчість, мрії та активні дії, персональний та професійний розвиток.

Спеціальний гість від Національного центру “Мала академія наук України” видатний інженер-астронавт Хорхе Сотомайор з прямим включенням із бази NASA (Х’юстон, Техас, США) поспілкується з учасниками і розповість правду про космос, адже він неодноразово там був!

Серед зіркових спікерів – Олександр Педан, телеведучий і засновник громадської організації JuniorZ, який розвиває нову фізкультуру в школах. Олександр фізично підготує «астронавтів до польоту».

Одним із ключових спікерів стане Ярослава Гресь, співзасновниця піар-агенції GresTodorchukPR, співавтор проекту «Ukaine-WOW», «Сила підпису» та багатьох інших культурних та соціальних проєктів. Ярослава входить у ТОП-100 найбільш впливових жінок України.

Завершить подію космічний виступ від інді-гурту Tik Tu.

Детальна програма форуму за посиланням.

Як долучитись? Маємо 2 варіанти участі: 

 1) Член екіпажу: ви будете активно брати участь у всій програмі форуму, інтерактивних сесіях та воркшопах через платформу ZOOM

Критерії:активні, мрійливі та сміливі хлопці та дівчата віком 14-18 років

Як податисьзаповнюйте заявку за посиланням до 27 травня включно, запрошення на борт отримаєте до 28-го травня.

2)Космічний турист:зможете переглядати прямі трансляції в соцмережах виступів інженера-астронавта з NASA Хорхе Сотомайора, телеведучого Олександра Педана та співзасновниці піар-агенції Ярослави Гресь.

Критерії: жодних обмежень, лише бажання вчитись та розвиватись

Як податись: заповніть коротку форму за посиланням, щоб ми надіслали вам детальну інформацію про трансляцію

 

Детальна програма форуму за посиланням – http://space-shuttle.tilda.ws

Цільова аудиторія

підлітки, дорослі, молодь, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр “Ейдос”, Агенти змін, Освіторія
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko