Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій»

Безкоштовний

Опис події

29 травня 2020 року відбудеться Всеукраїнський молодіжний онлайн-форум «Шатлуй до мрій» у рамках дворічного проєкту «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» за підтримки UNDEF.

Форум «Шатлуй до мрій» – це місце для зустрічі активних хлопців і дівчат, які вміють космічно мріяти та прагнуть втілювати свої мрії в життя! На форумі перетнуться наука і творчість, мрії та активні дії, персональний та професійний розвиток.

Спеціальний гість від Національного центру “Мала академія наук України” видатний інженер-астронавт Хорхе Сотомайор з прямим включенням із бази NASA (Х’юстон, Техас, США) поспілкується з учасниками і розповість правду про космос, адже він неодноразово там був!

Серед зіркових спікерів – Олександр Педан, телеведучий і засновник громадської організації JuniorZ, який розвиває нову фізкультуру в школах. Олександр фізично підготує «астронавтів до польоту».

Одним із ключових спікерів стане Ярослава Гресь, співзасновниця піар-агенції GresTodorchukPR, співавтор проекту «Ukaine-WOW», «Сила підпису» та багатьох інших культурних та соціальних проєктів. Ярослава входить у ТОП-100 найбільш впливових жінок України.

Завершить подію космічний виступ від інді-гурту Tik Tu.

Детальна програма форуму за посиланням.

Як долучитись? Маємо 2 варіанти участі: 

 1) Член екіпажу: ви будете активно брати участь у всій програмі форуму, інтерактивних сесіях та воркшопах через платформу ZOOM

Критерії:активні, мрійливі та сміливі хлопці та дівчата віком 14-18 років

Як податисьзаповнюйте заявку за посиланням до 27 травня включно, запрошення на борт отримаєте до 28-го травня.

2)Космічний турист:зможете переглядати прямі трансляції в соцмережах виступів інженера-астронавта з NASA Хорхе Сотомайора, телеведучого Олександра Педана та співзасновниці піар-агенції Ярослави Гресь.

Критерії: жодних обмежень, лише бажання вчитись та розвиватись

Як податись: заповніть коротку форму за посиланням, щоб ми надіслали вам детальну інформацію про трансляцію

 

Детальна програма форуму за посиланням – http://space-shuttle.tilda.ws

Цільова аудиторія
підлітки, дорослі, молодь, люди старшого віку