Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Я свідомий громадянин

Я свідомий громадянин

Реєстрація до: 15 Квітня 2020

Дата початку: 18 Травня 2020

Регіон: Мелітополь, Україна

Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

На жаль більшість з нас читають фантастичні та фейкові пости у соціальних мережах, довіряють свої долі неадекватним фахівцям диванної політики, знають про реформування країни з пабліків у фейсбуці, аналізують Закони у чаті «Дом 21», а про бюджет країни дізнаються у черзі в магазині від експертки, яка стоїть за 1,5 метри…так COVID 19 змусив нас поринути у світ нереальних історій мережі Інтернет, забути, що громадянська позиція, політичні процеси формуються зовсім не у Фейсбуці, про нерозуміння у прийнятті власних прав та обов’язків, про важливість кожного голосу на виборах.

Не дамо вірусу засісти у наших головах, а використаємо час карантину з користю!

Курс ͇«͇Я͇ ͇с͇в͇і͇д͇о͇м͇и͇й͇ ͇г͇р͇о͇м͇а͇д͇я͇н͇и͇н͇»͇  тільки про головне, а що головне визначимо ми самі! Вчимося разом, вчимо один одного!

Курс з громадянської освіти, це можливість покращити свої компетенції, які допоможуть стати більш активними, відповідальними громадянами з розвиненим критичним мисленням.

Під час зустрічей ми з Вами більше дізнаємося про Цілі сталого розвитку, які стали дороговказом у розбудові всіх демократичних процесів, поговоримо про медійну грамотність та вплив мережі Інтернет на суспільство, створимо ідеальну модель суспільства та навіть торкнемось теми виборів і громадянської участі.

Заняття відбуватимуться онлайн через додаток Zoom.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Центр освіти дорослих "Перший"
Вартість:

Безкоштовний

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko