Я свідомий громадянин

Безкоштовний

15 Квітня 2020

18 Травня 2020

Melitopol', Запорізька область, Україна

Опис події

На жаль більшість з нас читають фантастичні та фейкові пости у соціальних мережах, довіряють свої долі неадекватним фахівцям диванної політики, знають про реформування країни з пабліків у фейсбуці, аналізують Закони у чаті «Дом 21», а про бюджет країни дізнаються у черзі в магазині від експертки, яка стоїть за 1,5 метри…так COVID 19 змусив нас поринути у світ нереальних історій мережі Інтернет, забути, що громадянська позиція, політичні процеси формуються зовсім не у Фейсбуці, про нерозуміння у прийнятті власних прав та обов’язків, про важливість кожного голосу на виборах.

Не дамо вірусу засісти у наших головах, а використаємо час карантину з користю!

Курс ͇«͇Я͇ ͇с͇в͇і͇д͇о͇м͇и͇й͇ ͇г͇р͇о͇м͇а͇д͇я͇н͇и͇н͇»͇  тільки про головне, а що головне визначимо ми самі! Вчимося разом, вчимо один одного!

Курс з громадянської освіти, це можливість покращити свої компетенції, які допоможуть стати більш активними, відповідальними громадянами з розвиненим критичним мисленням.

Під час зустрічей ми з Вами більше дізнаємося про Цілі сталого розвитку, які стали дороговказом у розбудові всіх демократичних процесів, поговоримо про медійну грамотність та вплив мережі Інтернет на суспільство, створимо ідеальну модель суспільства та навіть торкнемось теми виборів і громадянської участі.

Заняття відбуватимуться онлайн через додаток Zoom.

Цільова аудиторія
дорослі