Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як будувати бізнес онлайн

Як будувати бізнес онлайн

Дата початку: 30 Січня 2021

Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Про курс

Пандемія COVID-19 та режим загальної самоізоляції поставили бізнес у скрутне становище. Складніше за всіх довелося підприємцям, чиї проєкти повністю орієнтовані на офлайн.

Один з найбагатших людей світу, засновник «Microsoft» Білл Гейтс влучно зауважив: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті – вас немає в бізнесі».

Ключовий принцип успішного бізнесу – бути там, де вас шукають клієнти. І зараз це інтернет.

Шість причин, чому будь-який бізнес повинен працювати та розвиватись в онлайновому просторі:

  1. Споживачі все більше часу проводять онлайн через зростання інформаційних потоків.
  2. Доступність цілодобово підвищує швидкість придбання товару саме у вас.
  3. Впевнена онлайн-присутність підвищує та зміцнює імідж вашої компанії.
  4. Потужно зростає ефективність маркетингових інструментів.
  5. Підвищується якість обслуговування клієнтів.
  6. Оптимізуються операційні витрати – знижуються загальні витрати, немає потреби у великій команді для реалізації онлайн-проєктів.

Для малого та середнього бізнесу присутність в інтернеті – одна з кращих можливостей заявити про себе та закріпитися на ринку.

Ми хочемо допомогти вам змінити ваш бізнес – створити або зберегти команду, налагодити процеси та звітність, убезпечити ваші активи та сміливо продовжувати працювати попри всі виклики часу.

Ви – підприємець або самозайнята особа з Донецької, Луганської областей (підконтрольних Україні територій), міст Бердянськ та Мелітополь Запорізької області та міста Генічеськ Херсонської області? Ви хочете навчитись швидко та без зайвих зусиль будувати команду онлайн? Охоче дізнаєтесь про те, якими сервісами та інструментами користуються в усьому світі? Прагнете розібратись, як не впустити унікальні можливості співпраці? Хочете почути приклади успішних переходів в онлайн-режим в Україні?

Тоді цей курс саме для вас!

Ми зібрали провідних експертів онлайн-технологій, які допоможуть вам розібратись у законодавчій базі, технічних та організаційних аспектах роботи вашого бізнесу онлайн.

Ми розкажемо, як правильно використовувати digital-маркетинг для покращення ваших позицій на ринку або виводу нового товару. Ми поділимось досвідом, чому надзвичайно важливо надавати психологічну підтримку вашим співробітникам та розповімо, як вести перемовини у цифровому середовищі.

Під час навчання ви одержите всі необхідні знання та навички:

  • навчитесь розробляти та втілювати алгоритм переходу на дистанційну роботу для мікро-, малого та середнього бізнесу – ми розкажемо, як перебудувати звичайну роботу в офісі на дистанційну роботу та чому варто потурбуватись про виклики, організацію процесів, створення робочого середовища вдома, звітність, безпеку;
  • опануєте проєктний менеджмент в умовах дистанційної роботи – лідерство під час онлайн-управління, основні ризики, контроль та увага до команди;
  • зможете застосовувати цифровий маркетинг на основі сучасних інструментів – визначення стратегії просування, оцінка ризиків, основі інструменти просування;
  • одержите практичні настанови з використанням цифрових технологій – поширені помилки під час ведення переговорів у віддаленому режимі та способи їх усунення, корисні поради, огляд ключових інструментів;
  • розвинете компетентності побудови, впровадження та закріплення корпоративної культури у дистанційній роботі.

 

На вас чекають відеолекції, презентації, практичні кейси та завдання для перевірки набутих знань.

Переходимо в онлайн разом!

Програма курсу

1. Основні правові засади дистанційної роботи.
2. Як організувати роботу бізнесу в інтернеті?
3. Технічне забезпечення дистанційної роботи.
4. Як просувати ваш бізнес в умовах віддаленої роботи? Основні засади digital-marketing.
5. Психологічна підтримка віддаленої роботи.
6. Проєктний менеджмент – як керувати віддаленою командою?
7. Мистецтво переговорів у цифровому середовищі.
8. Комунікації як основа успіху сучасного бізнесу.
9. Корпоративна культура онлайн-бізнесу.

Звертаємо увагу, що курс буде доступний виключно для слухачів з Донецької, Луганської областей (підконтрольних Україні територій), міст Бердянськ та Мелітополь Запорізької області та міста Генічеськ Херсонської області.

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
Prometheus
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko