Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Як працювати з емпатійними питаннями на батьківських зборах за допомогою фотографій?

Як працювати з емпатійними питаннями на батьківських зборах за допомогою фотографій?

Реєстрація до: 12 Жовтня 2020

Дата початку: 19 Вересня 2020

Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Фотографія – один з найпростіших візуальних матеріалів для роботи педагога (за доступністю і наочності), але одночасно і один з найскладніших. Крім того, що зображено, потрібно вміти бачити як це зображено, чому саме так зображено, і що залишилося «поза кадром». Під час вебінару на прикладі фотопроєкту Ганни Радченко “Зворотній бік материнської любові” учасники зможуть отримати необхідні знання та навички використання фотографій для обговорення з батьківською спільнотою складних емпатійних тем, зокрема, гіперпіклування, надмірних очікувань тощо.
Допомагати Вам оволодіти навичками декодування фотографії буде Валентина Потапова – провідна тренерка наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства», медіатренерка, медіапедагогиня, співаторка науково-методичного посібника “Практична медіаосвіта: авторські уроки”, “Практична медіаграмотність: посібник для бібліотекарів”, “Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін: Посібник для вчителя”.

Додаткова інформація

Тренінг відбудеться 19 жовтня, у понеділок, з 19:00 до 21:00. Реєстрація буде тривати до 12 жовтня, або буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Цільова аудиторія

дорослі
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko