Як працювати з емпатійними питаннями на батьківських зборах за допомогою фотографій?

Платний

12 Жовтня 2020

19 Вересня 2020

Опис події

Фотографія – один з найпростіших візуальних матеріалів для роботи педагога (за доступністю і наочності), але одночасно і один з найскладніших. Крім того, що зображено, потрібно вміти бачити як це зображено, чому саме так зображено, і що залишилося «поза кадром». Під час вебінару на прикладі фотопроєкту Ганни Радченко “Зворотній бік материнської любові” учасники зможуть отримати необхідні знання та навички використання фотографій для обговорення з батьківською спільнотою складних емпатійних тем, зокрема, гіперпіклування, надмірних очікувань тощо.
Допомагати Вам оволодіти навичками декодування фотографії буде Валентина Потапова – провідна тренерка наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства», медіатренерка, медіапедагогиня, співаторка науково-методичного посібника “Практична медіаосвіта: авторські уроки”, “Практична медіаграмотність: посібник для бібліотекарів”, “Медіаграмотність на уроках суспільних дисциплін: Посібник для вчителя”.

Додаткова інформація

Тренінг відбудеться 19 жовтня, у понеділок, з 19:00 до 21:00. Реєстрація буде тривати до 12 жовтня, або буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Цільова аудиторія
дорослі