Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

"ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ"

"ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РОЗШИРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПРАВ ТА МОЖЛИВОСТЕЙ ЖІНОК НА ДОНБАСІ"

Реєстрація до: 23 Червня 2021

Дата початку: 23 Червня 2021

Дата закінчення: 19 Серпня 2021

Огранізатор:
"Пані"
Вартість:

Безкоштовний

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Якщо Ви хочете відкрити власну справу, перейти з найманої роботи до створення свого бізнесу або зробити хобі прибутковим – радо запрошуємо Вас заповнювати анкету.
На проекті Ви пройдете тестування, яке допоможе Вам знайти нові напрями професійного розвитку, освоїте теоретичний блок, і отримаєте консультативну підтримку і менторський супровід від спеціалістів у різних сферах.
Перша група стартує 19.04.2021
Структура навчання – програма складається з трьох блоків.
  • Перший блок – (18год) Семінар “Рефлексія та мотивація для започаткування власної справи”. Відбіркове тестування для подальшого формування групи бенефіціарів для проходження навчання в рамках грантової програми .Індивідуальне тестування з використанням системи. “Профорієнтатор UA”, проведення особистих консультацій по результатам тесту.
  • Другий – (60год, 6 семінарів ) «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед жінок Донецької області та районів, приближених до зони розмежування».
  • Третій – надання особистих та групових консультацій (всього 8 годин), та менторський супровід протягом 7 місяців (всього – 14 годин).
Проект реалізується за фінансової підтримки уряду Канади, наданої через Міністерство міжнародних справ Канади, у партнерстві з гуманітарною організацією ACTED та громадською організацією “Асоціація жінок “ПАНІ”.
Навчання відбуватиметься на платформі ZOOM.
Участь у проекті є неоплачуваною.
Посилання на анкету:  https://forms.gle/mP5Chzm8xLribyKK7
Додаткова інформація про програму проекту: http://surl.li/swmx

Додаткова інформація

Embassy of Canada in Ukraine
ACTED Ukraine
IMPACT Initiatives
#SEED #EconomicSecurity #EconomicGrowth #GenderEquality #EasternUkraine

#DonbasRecovery

  • Менеджерка проекту Альона – 0662024645

Цільова аудиторія

молодь, дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
"Пані"
Вартість:

Безкоштовний

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko