Інформація про
програму

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?

Загроза суїциду – як розпізнати та чим допомогти?

Реєстрація до: 8 Жовтня 2020

Дата початку: 13 Жовтня 2020

Дата закінчення: 20 Жовтня 2020

Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Зареєструйтесь, щоб записатись на курс

Опис події

Під час тренінгу ви зможете знайти відповіді та нову інформацію на такі актуальні теми та питання щодо загрози суїциду: Як вчасно помітити? На що саме звернути увагу? Коли необхідно звертатись за допомогою? До кого треба звертатися? Що можна зробити самому?
Експертом в даній темі буде виступає Андрій Гусєв, практикуючий психолог, медіатор, кандидат психологічних наук. Має 20 років стажу роботи в сфері надання психологічної допомоги.

Додаткова інформація

Ви можете обрати зручну для Вас дату проходження тренінгу: 13 жовтня або 20 жовтня з 19.00 до 21.00. Реєстрація буде тривати до 8 жовтня, або буде закрита раніше, якщо зареєструється максимальна кількість учасників (до 25 осіб). Зверніть увагу, що участь у даному тренінгу є платною і складає 150 грн. за особу. Після закриття реєстрації Вам будуть відправлені реквізити для оплати і технічна інформація щодо участі у тренінгу, який відбуватиметься на платформі ZOOM.

Цільова аудиторія

дорослі, люди старшого віку
Зареєструйтесь, щоб записатись на курс Написати організатору
Огранізатор:
ІДЦ "Інтеграція та розвиток"
Вартість:

Від 150 грн

Вся Україна

Додати в календар:
Google

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko