Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

8 простих способів мотивувати себе вивчати англійську мову

8 простих способів мотивувати себе вивчати англійську мову

 

Для того щоб досягти  серйозних результатів у навчанні, будь-яка людина має бути мотивованою.  Мотивація – це усвідомлене прагнення у  досягненні  конкретної мети. Без мотивації первісний ентузіазм  швидко проходить   і процес вивчення мови  перестає бути цікавим. 

Тому, перш ніж приступити до оволодіння іноземної мови, необхідно чітко уявляти, як Ви будете її використовувати та які нові перспективи для Вас відкриються. Адже знання мови сприяє розвитку інтелектуального  потенціалу, розширенню світогляду, професійному зростанню, повазі й визнанню серед друзів і колег. До найбільш  сильних мотивуючих факторів, які спонукають людину приступити до вивчення англійської мови, можна віднести наступні:

  1. Успішне  кар’єрне просування. Адже працівник, який володіє іноземною мовою, цінується набагато вище. Відповідно, шанси отримати більш високу посаду значно зростають. За статистикою люди зі знанням іноземної мови можуть отримувати заробітну платню на 20-30% більше, ніж  інші. Також є можливість влаштуватись на роботу в іноземну компанію або вирушити працювати за кордон.
  2. Можливість стажування за кордоном. Знаючи мову, можна спробувати свої сили і пройти стажування за своєю спеціальністю за кордоном.
  3. Необмежений доступ до інформації. Англійська мова – це міжнародний засіб спілкування.  Саме   на англійській мові проходить більшість міжнаціональних конференцій, форумів, семінарів, видається величезна кількість технічної та наукової літератури. За даними «Вікіпедії», більше 50 % усієї інформації, яка розміщена в Інтернеті, опубліковано саме англійською, що відкриває величезні можливості для занурення у будь яку тематику.
  4. Задоволення власних амбіцій і прагнення до саморозвитку. Якщо людина не збирається жити за кордоном і не використовує мову в кар’єрі, то це просто його особиста перемога над собою, розширення світогляду, самоствердження. Також успішне оволодіння англійської мови – це прекрасна можливість продемонструвати наполегливість у досягненні  мети. Вивчення будь-якої мови є також ефективним  процесом для тренування пам’яті.
  5. Відсутність мовного бар’єра під час подорожей. Понад 400 млн. осіб сприймають англійську як рідну мову. Ще близько 1 млрд. вільно нею розмовляють. Англійська мова використовується в усіх готелях світу, аеропортах, на вокзалах, у великих музеях, тому її знання автоматично вирішує численні проблеми, з якими може зіткнутись турист під час подорожі. Тож елементарні знання розмовної мови є просто необхідними. Так Ви зможете дізнатися набагато більше про культуру, історію та традиції країни,  якою подорожуєте.
  6. Наявність родичів або друзів за кордоном є чудовою мотивацією для вивчення англійської, адже це дозволяє не втрачати родинні та дружні зв’язки, а також не відчувати проблем у спілкуванні з новим членом родини.
  7. Можливість насолоджуватися творами мистецтва в оригіналі (книги, пісні, фільми, вистави тощо),  для того щоб не втрачався авторський стиль твору.
  8. Допомога своїм дітям при вивченні англійської мови. Знання мови та її постійна практика  дома значно полегшує процес її вивчення  для дітй, оскільки навчання буде відбуватися  у домашніх умовах і без будь-якого тиску. Також це серйозне заощадження коштів,  які в подальшому довелось би витратити на репетиторів чи курси вивчення англійської.

Однією з найбільш сильних мотивацій для продовження вивчення мови є отримання першого результату. Адже ніщо так  не мотивує, як наявність успішного результату при виконанні нової справи. Поступово прогрес буде ставати все помітнішим, а подальше навчання буде проходити  в атмосфері  задоволення. І з кожним новим заняттям процес оволодіння матеріалом буде здійснюватися швидше, а значить Ви будете ближче до своєї мети!

 

Матеріал підготувала
Катерина Мельник

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko