Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Добірка книг від Білла Гейтса

Добірка книг від Білла Гейтса

1. KLARA AND THE SUN («Клара і Сонце»), Кадзуо Ісігуро

«Ця книга змусила мене замислитися над тим, як може виглядати життя з суперінтелектуальними роботами, і чи будемо ми ставитися до них, як до технологій, чи як до чогось більшого», – поділився Гейтс.

2. A THOUSAND BRAINS: A NEW THEORY OF INTELLIGENCE («Тисяча мізків: нова теорія інтелекту»), Джефф Гокінс

Книга захоплююче розповідає про архітектуру мозку та майбутнє інтелектуальних машин. Автор аналізує, як працює людський мозок і що знадобиться для створення справжнього штучного інтелекту.

​3. PROJECT HAIL MARY («Проект Hail Mary), Енді Вейр
Головний герой роману – вчитель середньої школи, який прокидається на таємничому космічному кораблі і не знає, як він туди потрапив. Вчитель використовує науку та інженерію, щоб урятувати становище. За словами Гейтса, це веселе читання, з яким можна впоратися протягом вихідних.

​4. THE CODE BREAKER: JENNIFER DOUDNA, GENE EDITING, AND THE FUTURE OF THE HUMAN RACE («Порушниця коду: Дженніфер Дудна, редагування геному та майбутнє людської раси»), Уолтер Айзексон

Це біографія науковиці Дженніфер Дудни, лауреатки Нобелівської премії з хімії 2020 року за розробку методу редагування геному CRISPR. Книжку написав Айзексон, який також був біографом Стіва Джобса. The Code Breaker – це більше, ніж просто розповідь про наукову кар’єру та відкриття. У книзі докладно розглядаються потенційні можливості застосування редагування генів, наприклад, у лікуванні захворювань крові.

​5. HAMNET («Хамнет»), Меггі О’Фаррелл

У Шекспіра був єдиний син Гамнет, який помер у віці 11 років з невідомих причин. Поширеною версією смерті є бубонна чума. Через три роки письменник ​​почав створювати «Гамлета». Меггі О’Фаррелл міркує у своєму романі, як втрата дитини могла бути пов’язана із написанням найзнаковішої трагедії в історії світової літератури.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko