Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Добірка міні-грантів для громад

Добірка міні-грантів для громад

Попри карантин життя триває, а громадські організації продовжують планувати свою діяльність. Пропонуємо добірку міні-грантів, які можуть допомогти ОГС втілювати корисні проєкти у своїх громадах.

Міні-гранти для втілення ідей з розвитку критичного мислення

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс міні-грантів для втілення небанальних і переконливих ідей щодо розвитку критичного мислення. Дедлайн – 5 квітня 2020 року.

Ми хочемо підтримати проекти, які дадуть суспільству інструменти і натхнення думати і відстоювати переваги критичного мислення, демократії, відкритості, прав людини та активної участі у творенні змін.

Своїми проектами спробуйте дати відповіді на такі питання, як:

-Як розвивати власні навички критичного мислення?
-Як не піддатися інформаційним маніпуляціям?
-Як шукати необхідну інформацію, її аналізувати, оцінювати і застосовувати?

Ми вітаємо проекти, що ставитимуть за мету якісну роботу з чітко-визначеними цільовими аудиторіями. Перевагу матимуть інноваційні проекти, що поєднуватимуть роботу з різними каналами комунікації.

Критеріями оцінки заявок будуть:
-Інноваційність ідеї та підходів;
-Реалістичність цілей, ключових показників ефективності та бюджету;
-Можливість масштабування та відтворення результатів кампанії;
-Наявність спроможності до проведення інформаційних кампаній.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські організації, зареєстровані в Україні.

Максимальний розмір міні-гранту – 150 тис. грн. Середній розмір міні-гранту – 100 тис. грн. Проекти з більшим бюджетом можуть бути розглянуті за умови їх високої актуальності та достатньої обгрунтованості бюджету. 

Конкурс проходитиме в два етапи. Для участі потрібно не пізніше 5 квітня 2020 року надіслати концепт проекту, заповнивши онлайн-форму. Організації, чиї концепти будуть попередньо відібрані для участі у другому етапі, не пізніше ніж 15 квітня отримають запрошення заповнити повну версію аплікаційної форми.

Тривалість проекту має відповідати його цілям і завданням і може становити від двох до шести місяців.
З питаннями щодо конкурсу просимо звертатися за адресою pr@irf.ua до 2 квітня включно.

ДЖЕРЕЛО

Міні-гранти від Urban Space 100

15 березня розпочинається подача заявок на ґранти від Urban Space 100, що триватиме до 15 квітня

15 березня розпочинається подача заявок на ґранти від Urban Space 100. Ґрантовий сезон триватиме до 15 квітня. За 5 років ми профінансували 113 проєктів, які вже змінюють екологію, освіту, мистецтво та міський простір Івано-Франківська! 

Який порядок дій?

1. Ознайомся з умовами програми за посиланням;
2. Завантаж ґрантову заявку та заповни її;
3. Зніми коротке відео (до 1 хвилини) про свій проект;
4. Відправ заявку та відео одному із співзасновників Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на головній сторінці);
5. У випадку, якщо не отримав відповіді від одного співзасновника, —  надішли заявку та відео іншому співзасновнику.

Нагадуємо, що фонд ґрантової програми формується з 80% чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100. Сума ґранта необмежена. На сьогодні «найдорожчий» підтриманий проєкт — «Мотузковий парк для дітей з тяжкими порушеннями мовлення та аутизмом» на суму 72 200 грн. 

За 5 років існування Urban Space 100 підтримав 113 проєктів на загальну суму 2 856 823,55‬ грн. Ознайомитися з усіма ними можна в розділі “Підтримані проєкти”.

Джерело

БО «БФ «Карітас Запоріжжя» оголошує конкурс мікро-грантів для громад

Участь у проєкті можуть взяти фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області, Маріїнському та Ясинуватському районах Донецької області. Дедлайн – 19 травня 2020 року.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Мета конкурсу ― підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проєкті можуть взяти фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Запоріжжя та Запорізькій області, Маріїнському та Ясинуватському районах Донецької області.
Максимальна сума одного гранту становить 20 400 грн. (включно з податками). Власний внесок грантоотримувача повинен становити щонайменше 10%. Гранти надаються на конкурсній основі. Заявки приймаються до 19.05.2020.

Пріоритет надаватиметься проєктам, що будуть направлені на роботу з:

-дітьми та молоддю, особами та сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах
-особами й дітьми з інвалідністю та членами їхніх сімей
-внутрішньо переміщеними особами
-учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей та родин
-особами похилого віку

Орієнтовна тематика проєктів:
-допомога потребуючим через розширення доступу та підвищення якості соціальних, освітніх та інших послуг
-заходи з покращення взаємодії між державним та громадським секторами щодо розвитку соціальної сфери
-активізація громадян до реалізації соціально-значущих ініціатив в місцевій громаді та у співпраці з релігійними громадами
-просвітницькі заходи серед населення щодо розв’язання соціальних питань та проблем в місцевій громаді
-розвиток волонтерського руху та лідерства.


Посилання на аплікаційну форму: https://cutt.ly/Xtl5ya6

Звертаємо увагу, що при розробці проєкту необхідно враховувати особливості оподаткування цільової благодійної допомоги в залежності від статусу (організаційно-правової форми) отримувача.
Заявки необхідно надсилати на пошту проєкту: caritashubzp@gmail.com

З всіх питань можна звертатись за номерами:
+38 (066) 40-76-579 – Ніна (понеділок-п’ятниця 9.00-18.00)
+38 (050) 32-24-600 – гаряча лінія БО «БФ «Карітас Запоріжжя»

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko