Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Долучайтеся до ініціативи #ДолаємоCovid19: кожна історія має значення!

Долучайтеся до ініціативи #ДолаємоCovid19: кожна історія має значення!

Інформаційна кампанія Європейського Союзу «Громадянське суспільство – це ТИ» (#GOZNAMY) запрошує громадські організації та активістів долучитися до ініціативи #ДолаємоCovid19: КОЖНА ІСТОРІЯ МАЄ ЗНАЧЕННЯ! Розкажіть про свій досвід, виконайте нескладні умови й отримайте можливість скористатися онлайн-консультаціями експертів із комунікацій, фандрейзингу та інших важливих тем. Дедлайн – 11 травня 2020 р. включно.

Якщо ви, ваші друзі та колеги продовжують допомагати іншим в ці скрутні часи; якщо ви знайшли в обмеженнях нові можливості для розвитку; якщо ви пристосувалися до змін у житті через карантин і цей досвід може бути корисним для інших, розкажіть нам про це, поділіться своєю історією – вона може стати прикладом для багатьох!

Що потрібно зробити?

  • РОЗКАЖІТЬ СВОЮ ІСТОРІЮ. Це може бути коротке відео (до 30 сек), або фоторепортаж, або текст. Головне, аби ця розповідь була не лише про вас, а й про зміни, що відбуваються, про героїв, завдяки яким це стало можливим. Обов’язково додайте наприкінці своєї історії хештеги #ДолаємоCovid19, #GOZNAMY та #ПрямуємоРазом, аби вони змогли об’єднати у соцмережах всіх бажаючих!
  • ОПУБЛІКУЙТЕ ІСТОРІЮ на своїй особистій сторінці (або на сторінці своєї організації/групи/ініціативи) у Facebook і затегайте сторінку Громадянське суспільство – це ТИ
  • ЗАТЕГАЙТЕ ТИХ, хто є важливим учасником вашої історії (підтримує вашу організацію, працює з вами) і тих, кому ваші дії чи підтримка допомагають; далі – ПЕРЕДАЙТЕ ЇМ ВИКЛИК #ДолаємоCovid19 і ЗАПРОСІТЬ ПОДІЛИТИСЯ СВОЇМИ ІСТОРІЯМИ
  • РОЗМІСТІТЬ ПОСИЛАННЯ НА СВОЮ ІСТОРІЮ у коментарях до цього посту у Facebook до 11 травня 2020 року. Не забудьте зробити свій пост публічним! 

Що буде далі?

Ваша історія стане частиною інформаційної кампанії «Громадянське суспільство – це ти». Крім того, в рамках цієї кампанії буде відібрано ШІСТЬ найбільш тематично привабливих, цікавих та популярних історій, автори яких отримають такі можливості:

Більше інформації за посиланням.

Відповідальність за зміст та достовірність інформації у цьому промо-повідомленні несе автор (Проект ЄС «Регіональний механізм розвитку громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства»). Ви отримали це промо-повідомлення, оскільки зареєстровані на порталі ГУРТ і безоплатно користуєтеся його інформаційними послугами. Ви підтримаєте ГУРТ, якщо порекомендуєте нас зацікавленим у поширенні промо-повідомлень установам та організаціям. Розвиваємо життєздатний громадський сектор разом! 

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko