Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Освітній серіал про онлайн-сервіси для вчителів

Освітній серіал про онлайн-сервіси для вчителів

Карантин став несподіванкою для українських вчителів, тому команда Міністерства цифрової трансформації підготувала добірку сервісів для дистанційного навчання. У колекцію увійшли інструменти для підготовки до ЗНО, ресурси для створення презентацій, відкриті ресурси з електронними підручниками та розробками уроків. 

Також Мінцифра запропонувала переглянути всім вчителям освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів». Презентований 23 березня, серіал розрахований на вчителів-новачків та складається із 6 серій за участі педагогів та експертів, які користуються різними сервісами дистанційного навчання. Йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання, наприклад: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber, та інші.

Серія 0. «Перш ніж пірнути в онлайн з головою»

У цій серії: вступне слово від Оленки Северенчук, директорки з розвитку Ukrainian Global School, радниці заступника міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Серія 1. «Алгоритми та комунікація вчителів і учнів на період дистанційного навчання».

Серія 2. «Набір і специфіка використання сервісів для вчителів»

У цій серії: Як організувати спілкування з учнями? Чому всім учителям важливо синхронізуватись та визначитись, яку платформу використовувати? Якою є роль соціальних мереж як системи комунікації з учнями? 

Серія 3. «Дізнаємось більше про Class Dojo»

У цій серії: Class Dojo — це зручний інструмент для оцінки роботи класу в реальному часі. Ідея сервісу полягає в створенні зручної та легкокерованої системи заохочення з різними ролями і рівнями доступу. Кожен знаходить мотивацію за певне досягнення. 

Серія 4. «Google Classroom для організації дистанційного навчання»

У цій серії: з Google Classroom можна спілкуватись, збирати файли з роботами, ставити оцінки, контролювати терміни виконання завдань, створити контрольну роботу за варіантами, надавати консультації для кожного учня в приватному режимі. 

Серія 5. «Огляд онлайн-інструменту Microsoft Teams»

У цій серії: Завдяки безкоштовному онлайн-інструменту Microsoft Teams учні та вчителі матимуть доступ до навчальних матеріалів і зможуть взаємодіяти. 

Серія 6. «Знайомимось із сервісами CISCO WEBEX. Вивчаємо можливості Classtime». У цій серії розповідається одразу про два сервіси. В основі CISCO WEBEX — зручні відеоконференції для дистанційного навчання. Classtime — це українська розробка, помічник вчителя.   

Всі серії доступні безкоштовно для перегляду на YouTube каналі Е-сервісу “Дія”.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko