Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Гранти на навчання ІТ-професіям для мешканців Донецької та Луганської областей

Гранти на навчання ІТ-професіям для мешканців Донецької та Луганської областей

Чудова новина від Beetroot Academy. Якщо ти живеш в Донецькій або Луганській області, тобі від 18 до 35 років — маєш можливість навчатися в Beetoot Academy безкоштовно.

Хто оплачує навчання:

– Міжнародна організація з міграції, Агентство ООН з питань міграції, за фінансової підтримки від Уряду Японії.

Які курси ти можеш обрати:

– Курси мають відбуватися онлайн та тривати не більше від шести місяців. Наприклад — UI/UX дизайн, цифровий маркетинг, програмування — спеціальності, що дозволяють працювати дистанційно.

Що для цього треба:

– Обрати курс, який тобі підходить на сайті;
– Подати заявку на грантову оплату курсу від міжнародної організації з міграції до 24 травня;
– При заповненні заявки вказати Beetroot Academy як обрану школу.

Грант складає до 700 доларів США на навчання. Окремо можна подати заявку на оплату обладнання: комп’ютера чи ноутбука вартістю до 1000 доларів США.

Якщо ти проживаєш в Донецькій або Луганській областях — надсилай заявку та навчайся безкоштовно. Маєш друзів в цьому регіоні? Ділись новиною з ними!

Є питання про наші курси? Телефонуй: 380665829968, Інна, координаторка у м. Краматорськ; 380968959677, Віолетта, координаторка у м. Маріуполь.

Зареєструватись на програму

Обрати курс

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko