Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Хто готовий змінити професію?

Хто готовий змінити професію?

Період кризи – час, коли люди замислюються про зміну професії. Та тут трапляється багато пересторог. З одного боку, страшно починати все з нуля та кидати всі колишні кар’єрні надбання. А з іншого є розуміння, що нинішня професія або не приносить задоволення, або бажаного достатку чи перспектив. Ділимося матеріалом ресурсу grc.ua, в якому досліджено, спеціалісти яких галузей та напрямів найбільш готові до кваліфікаційних змін.

Опитування, проведене в травні 2020 року, показало: абсолютна більшість респондентів (58%) наразі цікавиться (або цікавилась би, якби довелось змінювати працедавця) роботою у тій професії, в якій працювала і раніше. Таку відповідь дали:
• розробники та тестувальники ПЗ (17%);
• маркетологи та HR-спеціалісти (по 12%);
• бухгалтери (11%);• адмін. персонал та освітяни, вчителі, репетитори (по 8%);
• журналісти (6%);
• менеджери з продажів, по роботі з клієнтами та консультанти (по 4%);
• спеціалісти виробничої профсфери та юристи (по 3%);
• спеціалісти профсфери «Закупівлі», ТОП-менеджери, фінансисти (по 2%);
• медики, банківські працівники, охоронці, працівники сфер «Енергетика», «Страхування», «Туризм, ресторани» по 1%.

Почну спочатку, або хто зараз готовий змінити професію?

Цікаво, що серед них були респонденти, які акцентували: теперішня професія їх не просто влаштовує, а дуже подобається та повністю задовольняє. На це звернули увагу IT-спеціалісти (з невеликою перевагою у кількості відповідей), освітяни, маркетологи, бухгалтери, журналісти та HR-спеціалісти.

При цьому кожен третій респондент (34%) зізнається, що хотів би змінити професію: 22% – через відсутність перспектив (фінансових чи нематеріальних), 12% – через розчарування у теперішній професії.

У першій групі частіше фігурують ІТ-спеціалісти, адміністративний персонал та спеціалісти з продажів (13%, 12% та 11% відповідно), медики та журналісти (по 8%), HR-менеджери (7%), бухгалтери, маркетологи та працівники сфери HoReCa (по 5%) тощо.

Почну спочатку, або хто зараз готовий змінити професію?

А от про розчарування у професії зазначають більшою мірою спеціалісти з продажів (15%), адміністративний персонал, спеціалісти із закупівель та журналісти (по 10%), HR-спеціалісти, бухгалтери, робітничий персонал (по 7%), розробники ПЗ, працівники салонів краси та сфери HoReCa, освітяни (по 5%) тощо.

Почну спочатку, або хто зараз готовий змінити професію?

У віковому розрізі про готовність змінювати професію частіше заявляли пошукачі, яким від 31 до 40 років – на них припало 37% усіх відповідних відповідей. Ще 26% – це респонденти віком від 24 до 30 років. І майже кожному п’ятому (19%) респонденту, який декларував готовність перекваліфіковуватись, – від 41 до 50 років, а кожному десятому (10%) – від 19 до 23 років.

Нагадаємо, що згідно з аналізом бази резюме у 2019 році серед користувачів, які мали за плечима певний досвід і намагались реалізувати себе в іншій сфері, найбільшим попитом користувались такі галузі, як «IT, Інтернет, Мультимедіа», «Адміністративний персонал» та «Продажі». Майже кожен десятий пошукач цікавився вакансіями маркетологів і PR-менеджерів, а 7% – роботою у банківській галузі.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko