Інструкція для користувачів Онлайн-платформи

blog bg

Якщо Ви хочете записатись на освітні програми, розміщені на сайті Онлайн платформи – Вам портібно пройти коротку реєстрацію на сайті. Реєстрація дуже проста і займе не більше 2-3 хвилин Вашого часу.

Щоб зареєструватись на сайті Онлайн-платформи потрібно:

КРОК 1. Зайти в меню реєстрації

Зайти на головну сторінку Оналйн-платформи. У правому верхньому кутку натиснути <Зареєструватися>. Вибрати <Вхід для учасників освітніх програм>. Натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 2. Заповнити форму реєстрації

Заповнити Ваші дані, вказати актуальний e-mail, на який Вам буде надходити контактна інформація про цікаві Вам освітні програми. Ввести пароль. Поставити галочку у графі <Надаю свою згоду на обробку персональних даних> та натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 3. Ви зареєстровані на сайті

Вітаємо, Ви зареєструвались на сайті Онлайн-платформи. Тепер натисніть <Увійти в кабінет> і Ви автоматично будете направлені у Кабінет учасника. Або у верхньому правому кутку сторінки натисніть <Авторизуватися> та введіть свій e-mail та пароль.

У Кабінеті учасника освітніх програм Ви можете редагувати Ваші дані, переглядати освітні програми, на які Ви зареєструвались.

Якщо у вас виникнуть питання з реєстрацією, пишіть нам у месенджер Онлайн-платформи у Facebook або на пошту: info@learnlifelong.net