Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Інструкція для користувачів Онлайн-платформи

Інструкція для користувачів Онлайн-платформи

Якщо Ви хочете записатись на освітні програми, розміщені на сайті Онлайн платформи – Вам портібно пройти коротку реєстрацію на сайті. Реєстрація дуже проста і займе не більше 2-3 хвилин Вашого часу.

Щоб зареєструватись на сайті Онлайн-платформи потрібно:

КРОК 1. Зайти в меню реєстрації

Зайти на головну сторінку Оналйн-платформи. У правому верхньому кутку натиснути <Зареєструватися>. Вибрати <Вхід для учасників освітніх програм>. Натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 2. Заповнити форму реєстрації

Заповнити Ваші дані, вказати актуальний e-mail, на який Вам буде надходити контактна інформація про цікаві Вам освітні програми. Ввести пароль. Поставити галочку у графі <Надаю свою згоду на обробку персональних даних> та натиснути <Зареєструватися>.

КРОК 3. Ви зареєстровані на сайті

Вітаємо, Ви зареєструвались на сайті Онлайн-платформи. Тепер натисніть <Увійти в кабінет> і Ви автоматично будете направлені у Кабінет учасника. Або у верхньому правому кутку сторінки натисніть <Авторизуватися> та введіть свій e-mail та пароль.

У Кабінеті учасника освітніх програм Ви можете редагувати Ваші дані, переглядати освітні програми, на які Ви зареєструвались.

Якщо у вас виникнуть питання з реєстрацією, пишіть нам у месенджер Онлайн-платформи у Facebook або на пошту: info@learnlifelong.net

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko