Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Інструкція для провайдерів неформальної освіти

Інструкція для провайдерів неформальної освіти

Провайдери, які надають послуги у сфері неформальної освіти та які офіційно зареєстровані в Україні мають можливість безкоштовно розміщувати необмежену кількість власних освітніх програм та курсів на сайті Онлайн-платформи неформальної освіти.

Що для цього потрібно зробити?

КРОК 1. Зареєструватись або авторизуватись на сайті

У правому верхньому кутку вибрати поле <Увійти>, якщо Ви вже зареєстровані на сайті  або <Зареєструватися>, якщо Ви ще не зареєстровані. 
Натисніть <Зареєструватися> та перейдіть у форму реєстрації провайдера.

КРОК 2. Заповнити форму реєстрації

Заповнити інформацію про Вашу організацію. У кінці сторінки натиснути <Зареєструватись>.

КРОК 3. Отримайте підтвердження реєстрації на Ваш e-mail

На e-mail, що Ви вказали у формі реєстрації надійде лист з підтвердженням реєстрації, Вашим логіном і паролем для входу на сайт. Введіть ці дані у полі <Авторизуватись> у правому верхньому кутку на головній сторінці Онлайн-платформи. 

КРОК 4. Додати освітню програму

Щоб редагувати освітню програму, знайдіть її в особистому кабінеті та виберіть. 
В кінці сторінки натисніть <Редагувати запис>.

Якщо у вас виникнуть питання з реєстрацією, пишіть нам у месенджер Онлайн-платформи у Facebook або на пошту: info@learnlifelong.net

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko