Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Інструменти соціальної згуртованості під час карантину: гра “Світ громад”

Інструменти соціальної згуртованості під час карантину: гра “Світ громад”

Центр освіти дорослих «Перший» намагається використовувати інноваційні підходи до освіти дорослих задля реалізації своєї стратегії. В сфері громадянської освіти таким інноваційним освітнім інструментом є використання Гри «Світ Громад» з додатком «Громада, що навчається».

Наша команда дуже сумувала на карантині  за можливістю зустрітися за ігровим процесом зі своїми вже знайомими учасниками, а також налагодити нові зв’язки і познайомити більше представників місцевої громади з таким цікавим способом підвищення громадянських компетентностей.

І, нарешті, з послабленням карантинних заходів ми з радістю завітали до наших надійних партнерів з Мелітопольського міського краєзнавчого музею з ідеєю провести для представників колективу музею тренінг-гру «Світ Громад» з додатком «Громада, що навчається». Директорка музею – майбутня тренерка нашого освітнього курсу «Гідів-екскурсоводів» — Лєйла Ібрагімова давно чекала можливості підвищити рівень комунікативних, проєктних, фінансових та інших компетентностей та навичок командної роботи своїх співробітників. І тому день для проведення гри ми обрали незвичний – цей навчальний візит був нашим подарунком для працівників музею на честь їх професійного свята. Звісно, що і гра була тематичною – за сценарієм наукові співробітники та доглядачі музейних експозицій мали побудувати «Громаду – туристичний центр». За умовами гри громадяни мали побудувати у своїй громаді Музей, Парк відпочинку, Готель та Ресторан та значно розвинути власні комунікативні навички і почуття щастя та здоров’я. Гравці виявилися неабиякими здібними та цілеспрямованими: вправно скориставшись життєвими обставинами, налагодивши плідну співпрацю, розвинувши всі необхідні навички вони організували надійну спільноту ентузіастів місцевого розвитку та виконали умови гри — завчасно побудували необхідні комунальні об’єкти та придбали об’єкти місцевого бізнесу та домоглися розвитку своєї громади як туристичного центру.

Наступну гру-тренінг було вирішено провести для колективу ще однієї нашої партнерської організації — Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Соціальні працівники та психологи Центру вирішили скористатися умовами роботи на карантині (без можливості приймати відвідувачів) та провести спільне навчання. Для їх дружнього колективу було вирішено провести гру-тренінг за умовами сценарію побудови «Громади здорових та щасливих людей» — оскільки саме в їх професійних обов’язках є пильнувати загальне благополуччя мешканців всієї громади. За умовами гри учасники мали побудувати у своїй громаді Школу мистецтв, Лікарню, Ресторан, Аптеку та мати у всіх мешканців рівень здоров’я та щастя на рівні 4+ задля загальної перемоги. В процесі гри дівчатам випало «пережити» такі ігрові життєві обставини, які в реальному житті дуже часто переживають люди, які знаходяться на соціальному супроводі. Незважаючи на ці, подекуди дуже складні, життєві обставини, які випадали на долю мешканців цієї громади, об’єднавши зусилля всіх громадян учасники змогли досягти умов перемоги!

А в день чергового послаблення карантинних засобів тренерка Центру освіти дорослих «Перший», майстер Гри «Світ Громад» ІІ рівня Тетяна Однорог зробила приємний сюрприз учасникам Мелітопольського товариства людей з інвалідністю – провела для них гру-тренінг з побудови «Громади працелюбних людей». Ця невгамовна та енергійна команда однодумців завзято взялась за побудову тренінгового центру, ферми, магазину та підвищувати професійні навички власних громадян задля досягнення спільної перемоги. І завзяття саме цієї цільової аудиторії надихає нас найбільше! Ми впевнені, що початок освітніх заходів з «прокачки» громадянських навичок – запорука успішному виходу з карантину та відновлення активної освітньої діяльності Центру освіти дорослих «Перший».

Серія ігор «Світ громад» проходить в рамках проєкту «Центр освіти дорослих — інструмент сталого розвитку громади» за підтримки DVV International в Україні.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko