Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Ключ до самовдосконалення: 6 книг про роботу мозку

Ключ до самовдосконалення: 6 книг про роботу мозку

Як працює наш мозок і які секрети його посилення? Як розвинути когнітивні здібності, щоб краще навчатися та досягати успіхів?

Добірку підготувала команда харківського порталу в безперервне навчання СуХаРі

1.  Девід Рок. «Мозок. Інструкція щодо застосування. Як максимально використовувати свої можливості і без перевантажень».

Автор розповідає, чому наш мозок відчуває себе перевантаженим і що робити, щоб голова працювала на всі 100. У книзі йдеться про розвиток креативного і творчого мислення в будь-якій професії. З практичного, у книзі обіцяють надати рецепт, як не витрачати час на другорядні завдання та як зберігати спокій у будь-якій незрозумілій ситуації.

2.  Дейв Еспрі. «Біохакінг мозку»

Біохакінг — це процес, який у тому числі допомагає людям поліпшити свою продуктивність. Ця книга розповість про те, як працювати продуктивніше, що треба зробити, щоб мозок став гострішим та швидшим. Крім того, там ви знайдете поради на тему впевненості у собі. Секрети та лайфхаки допоможуть дізнатися про правильне харчування, про види фізичної активності, про організацію робочого простору, детокс для душі й тіла, медитацію та про те, як залишатися активним протягом усього дня.

3. Эрік Чадлер. Ліза Джонсон. «Таємниці головного мозку. Уся правда про наймедійніший орган»

Два викладачі з нейробіології відповідають на актуальні  питання про роботу мозку. Наприклад, як покращити його продуктивність, які процеси відбуваються всередині та як змінюється мозок з плином часу. Навіть якщо ви повний нуль у нейробіології, вам буде зрозуміло.

4. Шріні Піллей. «Варгань, кропай, марай и пробуй. Открой силу расслабленного мозга».

Автор, випускник Гарварда, психолог, бізнесмен, філантроп, ділиться з вами секретами підвищення результативності у навчанні, пояснює, де знайти мотивацію та як розвинути креативні здібності. Ця книга може стати найкращим другом на шляху до досягнення цілей. Це видання саме для тих, хто хоче підвищити особисту ефективність та навчитися розслаблятися. А ще дізнатися, як працює мозок.

5. Роджер Сайп. «Розвиток мозку. Як читати швидше, запам’ятовувати краще і досягати значних цілей».

А це посібник для тих, хто хоча би раз мріяв про те, як керуватиме світом. Ця книга допоможе стати на крок ближче до цього. Це справжній ключ до особистісного розвитку. Ви знайдете безліч ідей, стратегій та методик для самовдосконалення, навчитеся реалізовувати свій потенціал та ефективно використовувати можливості свого мозку.

6.  Ден Херлі. «Стань розумнішим. Розвиток мозку на практиці».

А чи знали ви, що когнітивні можливості (здатність навчатися, вирішувати нові завдання та проблеми, розуміти глибинну сутність речей) можна розвинути за допомогою тренувань? Автор пропонує практичні рішення щодо розвитку цих можливостей та з дотепністю доповнює матеріал  реальними життєвими історіями.

Публікація створена в рамках спільного проекту Онлайн-платформи неформальної освіти та порталу СуХаРі.

СуХаРі – ми  розповідаємо про курси, конференції та воркшопи, а також організовуємо професійну спільноту власників навчальних центрів та викладачів-практиків Маніфест хороших курсів.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko