Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Книги, які надихають до змін! Корисні для тих, хто практикує у сфері формальної та неформальної освіти

Книги, які надихають до змін! Корисні для тих, хто практикує у сфері формальної та неформальної освіти

 

Посібник для фахівців з навчання дорослих

Автор: Томс Урдзе

Рік видання:  2016

Анотація: Цей посібник містить рекомендації тим, хто тільки починає свою діяльність у сфері навчання дорослих, а також пропонує ідеї досвідченим фахівцям у галузі освіти дорослих. У більшості розділів подана узагальнена інформація, яку можна застосовувати до будь якого середовища у сфері освіти дорослих.

Завантажити (документ PDF укр.)

 

 

Досвід неформальної освіти у Литві

Автори: Ж. Гайлюс, А. Малінаускас, Д. Петкаускас, Л. Рагаускас

Рік видання: 2013

Анотація:  У першій частині акцент зроблено на  теоретичному обґрунтуванні неформальної освіти,  а також задачах, на які орієнтовані молодіжні працівники. Друга частина більш прикладна, розкриває різноманіття форм і методів у роботі з молодіжною аудиторією.

 

Завантажити (документ PDF рус.)

 

Посібник з інклюзії в неформальній освіті

Автори: А. Лєвко, С. Дроздовьского, Л. Калитени

Рік видання: 2014

Анотація: Посібник для фахівців сфери неформальної освіти – тренерів, менеджерів,  координаторів проектів та керівників громадських, державних та комерційних організацій – має прикладний характер та  може використовуватися як у сфері неформальної, так і формальної освіти.

Завантажити (документ PDF рус.)

 

 

Міжкультурне навчання у неформальній освіті

Автор: Сусана Лафрая

Рік видання: 2006

Анотація: Автор обґрунтовує необхідність розвитку міжкультурного діалогу як складового елементу  неформальної освіти у роботі з молодіжними проектами.

Завантажити (документ PDF eng.)

 

 

Динаміка різноманіття: як реалізувати потенціал різноманіття під час тренінгу

Автори: Хайке Фарун, Еліза Сковрон, Нільс-Ейк Цімерман

Рік видання: 2014

Анотація: Посібник для фасилітаторів, тренерів, менеджерів,  координаторів проектів та керівників громадських, державних та комерційних організацій, які працюють у сфері громадянської освіти,   спрямований на формування  різноманіття у роботі з групами.

Завантажити (документ PDF укр.)

 

 

Посібник «Ідеї. Натхнення. Рішення»

Автори: Наталія Трамбовецька, Оксана Іванік, Марта Ґавінек-Дагаргулія, Альона Каравай, Віра Яцик

Рік видання: 2015

Анотація: Посібник  «Ідеї. Натхнення. Рішення» призначений для тренерів неформальної освіти. У даному посібнику розкривається поняття громадянської неформальної освіти, окреслюються основні підходи та методи в її реалізації. Надаються рекомендації щодо різних аспектів тренерської роботи, а також зібрані конкретні методики, які можна використовувати у запропонованому форматі або адаптувати до потреб конкретного навчального заходу.

Завантажити (документ PDF укр.)

 

 

Посібник для фасилітаторів неформальної освіти

Автори: Сабине Клокер

Рік видання: 2006

Анотація: Посібник розроблено для координаторів молодіжний центрів з метою розвитку навичок, необхідних для роботи з мультикультурними молодіжними групами. Надає базові  знання  щодо цінностей, які  знаходяться в основі європейських заходів в сфері неформальної молодіжної освіти, а також  уявлення про різні концепції в неформальній освіті.

Завантажити (документ PDF (рус.)

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko