Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Мікрозвички, що поліпшать ваше життя

Мікрозвички, що поліпшать ваше життя


Нинішні реалії і постійна нестабільність не сприяють високій продуктивності. Разом з тим, ніщо так не підтримує у складні часи, як дотримання власних ритуалів і звичок. Сьогодні розповімо вам про кілька «вічнозелених» лайфхаків, що допоможуть вам у виконанні ваших щоденних завдань.

1. Дисциплінуйте себе
Щодня обирайте невелике завдання, яке ви не хочете робити, і починайте його виконувати. Це може бути що завгодно — від миття посуду до пробіжки. Робіть це протягом кількох днів. Витративши кілька днів на виконання дрібних справ, переходьте до більших. Так ви краще дисциплінуєте себе, натренувавши цей «мʼяз».

2. Готуйтеся до завтра напередодні ввечері
Напишіть список справ і перевірте календар, щоб згадати, чи заплановані якісь зустрічі або дзвінки. Якщо будете виходити, то оберіть одяг на завтра і зберіть сумку. Зробіть усе можливе, щоб полегшити завтрашній день. Якщо у вас є план — ви все зробите швидше.

3. Використовуйте таймер для задач
Техніка Pomodoro або інші техніки продуктивності — це те, що може допомогти контролювати час, який ви витрачаєте для виконання завдань, а також нагадуватиме вам про необхідність зробити паузу.

4. Записуйте кожну ідею
«Все гаразд, я запам’ятаю це» — це найбільша вигадка, яку ми собі говоримо. З усіх речей, які ви дізнаєтеся за день, більша частина безслідно зникне у вашій пам‘яті. Заведіть звичку записувати все, навіть ті дрібниці, які здаються несуттєвими.

5. Проводьте день без соціальних мереж
Спробуйте провести день без соцмереж або взагалі не підключайтеся до Wi-Fi чи LTE. Як тільки ви зрозумієте, що нічого не втрачаєте, перебуваючи в такому режимі весь день, то свідомо вирішите проводити менше часу онлайн.

Джерело

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko