Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Можливості для молоді: стажування, навчальні програми, конкурси

Можливості для молоді: стажування, навчальні програми, конкурси

Вища політична школа: нові принципи лідерства

Дедлайн подачі заявки: 03.02.2019 року

Дата проведення заходу: 21 – 23.02.2019 року

Організатори:  Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

У рамках навчання відбудеться серія триденних семінарів у різних регіонах України для 2 груп. У програмі навчання: політичні ідеології, базові цінності, енергоефективність, правосвідомість, конституційні системи України та інших держав тощо. Головні акценти в ході навчання – ціннісні аспекти та якісна політична освіта.

Місце проведення: Вінниця

Форма участі: безкоштовна

Детальніше  за посиланням тут

 Школа “Агенти змін 2019”

Дедлайн подачі заявки: 16.02.2019 року

Дата проведення заходу:  17 – 20.03.2019 року

Організатори: НЦ “Мала Академія Наук України”

До участі запрошуються учні 8-10 класів з усієї України, які бажають розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення. Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). Для учасників передбачені домашні завдання та консультації в режимі оn-line..

Місце проведення:  м. Київ

Детальніше  за посиланням тут

 Хаб медіа мобільності

Дедлайн подачі заявки: 10.02.2019 року

Дата проведення заходу: 28.02 – 15.03.2019  року

Організатори: ГО “Інтерньюз-Україна”

До у��асті у  15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа  запрошуються студенти випускники курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Форма участі: Безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Детальніше  за посиланням тут

Літня Школа із Вивчення Історії Голокосту в Україні

Дедлайн подачі заявки:  28.02.2019 року

Дата проведення заходу: 0 1-19.07.2018 року

Організатори: Українським центром вивчення історії Голокосту

Літня школа організовується для молодих дослідників, викладачів, аспірантів вищих навчальних закладів України, зацікавлених у дослідженні єврейської історії, історії Голокосту та у викладанні відповідних університетських курсів. Програма проводитиметься на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Програма школи охоплює теми із довоєнної історії єврейського життя у Східній Європі, історії Голокосту та післявоєнного періоду. Щоденні заняття складатимуться із презентацій запрошених лекторів, виступів учасників школи, в яких вони представлять власні наукові дослідження та/або навчальні програми, обговорень можливостей професійного розвитку, вправ по роботі із джерелами тощо.

Форма участі: Безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Детальніше  за посиланням тут

7-ий Київський Безпековий Форум для молоді

Дедлайн подачі заявки: 31.01.2019 року

Дата проведення заходу: 21.– 22.02.2019 року

Організатори: Фонд «Відкрий Україну»

Київський Безпековий Форум для молоді є платформою для обговорення молодими експертами актуальних питань міжнародних відносин та зовнішньої політики України. Тема цьогорічного Форуму – «Альтернативний погляд молоді на діяльність класичних міжнародних організацій».

До участі в конкурсі запрошуються лідери віком 18-30 років, які досягли значних успіхів у навчанні, політиці, державному секторі, суспільній діяльності, в сфері міжнародних відносин; мають активну громадянську позицію; розуміються на питаннях державотворення, міжнародних відносин, освіти, безпеки; володіють англійською мовою; відкриті до пошуку нових смислів, рішень.

 Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше за посиланням тут

 Школа для регіональних журналістів

Дедлайн подачі заявки: 13.02.2019 року

Дата проведення заходу: 27.02 – 13.03. 2019 року

Організатори: ГО “Інститут розвитку регіональної преси”

Це інтенсивна 15-денна навчальна програма, спрямована на опанування основ журналістських розслідувань, захисту джерел, етики, перевірки інформації, окремих сфер розслідувань, а також практичної роботи учасників з відомими журналістами-розслідувачами. Цільова аудиторія: люди, які хочуть зробити або роблять перші кроки в розслідувальній журналістиці.

 Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Подати заявку для участі можна  тут

Детальніше за посиланням тут 

Школа Дебатів IRI для політичних партій

Дедлайн подачі заявки: 03.02.2019 року

Дата проведення заходу: 28.02 – 27.05. 2019 року

Організатори: Міжнародний республіканський інститут в Україні (IRI)

Учасники програми візьмуть участь у Школі дебатів де матимуть можливість: навчитись працювати у команді; покращити ораторські здібності; навчитись відстоювати позицію; структурувати та презентувати власні ідеї і доносити їх до аудиторії; розвинути критичне мислення та навчитися протидіяти критиці; розвинути навички самопрезентації, самоконтролю та роботи з камерою.Після навчання учасники програми візьмуть участь у політичних дебатах на телебаченні.

 Форма участі:  безкоштовна

Місце проведення: м. Чернігів

Подати заявку для участі можна  тут 

Детальніше за посиланням тут

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko