Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Можливості для освітян: міжнародне стажування, конкурси, гранти

Можливості для освітян: міжнародне стажування, конкурси, гранти

 

Навчальний курс “Спеціальна та інклюзивна освіта”

Міжнародна агенція MASHAV запрошує українських освітян на навчальний курс “Спеціальна та інклюзивна освіта”. Метою курсу є ознайомлення українських колег з досвідом та процесами, що відбуваются в системі освіті Ізраїля щодо впровадження  інклюзивної освіти а також методами, навчальними програмами та інструментами для впровадження адаптованого навчання.

Детальніше про програму курсу можна дізнатися  тут.

Перелік документів для участі .

Дедлайн подачі документів 5 березня 2018 року

 

Номінація за досягнення в сфері розбудови освіти

Всесвітня ініціатива World of Children оголосила про набір номінантів на одержання призу за досягнення в сфері розбудови освіти та гранту на суму $50 тис. Основне завдання премії — відзначити осіб, які тяжко й наполегливо працюють на користь добробуту дітей.

Якою має бути заявка.

Як подати заявку.

Дедлайн подачі заявки 31 березня 2018 року

 

Professional Fellows Program (PFP)

Це програма стажування для представників державних установ, НУО, бізнесу, навчальних закладів, що фінансує Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, відділ Professional Fellows та адмініструється американськими радами з міжнародної освіти.

Програма має на меті ознайомити молодих професіоналів із законодавчою системою США, роботою американських організацій та інститутів, роллю громадянського суспільства у розбудові держави тощо.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Для участі необхідно зареєструватися тут .

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року.

 

Fulbright Teaching Excellence and Achievement Program (Fulbright TEA)

Програма з підвищення кваліфікації для вчителів від світової неприбуткової організації з розвитку людського потенціалу IREX.

Програма розрахована на шість тижнів занять в університетах США. Учасники матимуть змогу дізнатися більше про досвід викладання в США та про культуру цієї країни. Поїздка відбудеться навесні чи восени 2019 року. Після повернення додому учасники зможуть взяти участь також у конкурсі освітніх грантів.

На програму можуть подаватися вчителі англійської мови, математики, інших точних або суспільних наук, які мають досвід роботи понад 5 років.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Зареєструватися за посиланням.

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року

 

Конкурс «Моя школа майбутнього»

Ґете-Інститут в Україні оголосив про проведення конкурсу для вчителів, які реалізується  в рамках проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018» .  Конкурс спрямований на створення  міждисциплінарного проекту для команди  освітян з подальшою можливістю його практичного втілення у школі. Головним призом є освітня поїздка до Німеччини.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Дедлайн подачі робіт — 31 березня 2018 року.

 

Гранти Європейського Союзу для організацій, що працюють з дітьми.

Європейський Союз відкриває програму «Якісний альтернативний догляд за дітьми та деінституціоналізація». Мета програми – створити кращі можливості для дітей та повної реалізації їх потенціалу у суспільстві, забезпечивши кращу реалізацію Керівних принципів ООН щодо альтернативного догляду за дітьми.

Детальніше за посиланням .

Дедлайн подачі заявки 27 березня 2018 року

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko