Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Можливості для вчителів: навчальні програми, конкурси, міжнародне стажування!

Можливості для вчителів: навчальні програми, конкурси, міжнародне стажування!

 

Інтерактивні технології навчання  (дистанційне навчання)

Дедлайн подачі заявки: 30.03.2018 року

Дата проведення заходу: 16.04 – 16.05.2018  року

Організатори: Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій   Наці​ональн​ого​ університету “Львівська політехніка”

До дистанційного навчального курсу запрошуються освітяни, які бажають оволодіти практичними навичками роботи з наступними інтернет-інструментами: сервіси онлайн презентацій, слайд-шоу і мережевих публікацій (як альтернатива MS PowerPoint); сервіси для створення навчальних карток, дидактичних ігор, інтерактивних вправ; сервіси захоплення відео та створення онлайн-уроків.

По завершенню курсу випускники зможуть самостійно створювати створювати навчальні вправи (картки, вікторини, ігри) та використовувати їх на уроках, залучаючи  учнів до активного навчання та засвоєння матеріалу в ігровій формі.

Форма участі: 389 грн.

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1052

 

EduHack: Інклюзія. Як зробити школу приязною для всіх

Дедлайн подачі заявки: 26.03.2018 року

Дата проведення заходу: 05.-06.04.2018  року

Організатори: Центр інноваційної освіти «Про.Світ»

Хакатон присвячений викликам, з якими стикаються у школі діти з особливими освітніми потребами та діти, що належать до національних та релігійних меншин в Україні. Хакатон покликаний напрацювати практики, які допоможуть усім дітям почуватися комфортно у школі, знайти нових друзів та отримати якісну освіту.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Реєстрація за посиланням тут

Детальніше  за посиланням: https://www.facebook.com

 

Інтенсив-практикум «Простір освітніх можливостей»

Дедлайн подачі заявки: 30.03.2018 року

Дата проведення заходу: 31.03.2018  року

Організатори: Центр неперервної освіти для вчителів від ГО “Єврошлях”

До участі у практикумі запрошуються активні та мотивовані  освітяни, які хочуть бути агентами змін.  Програма передбачає ознайомлення з  технологіями впливу та інструментами роботи з поколінням центеніалів (Z) та розумінням покоління Z як цільової аудиторії сучасного вчителя. Оволодіння знаннями процесу фасилітації  та  його практичними інструментами.

Форма участі: 350 грн.

Місце проведення: м. Суми

Детальніше  за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1044

 

Конкурс «Моя школа майбутнього»

Ґете-Інститут в Україні оголосив про проведення конкурсу для вчителів, які реалізується  в рамках проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018». Конкурс спрямований на створення  міждисциплінарного проекту для команди  освітян з подальшою можливістю його практичного втілення у школі. Головним призом є освітня поїздка до Німеччини.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут

Дедлайн подачі робіт — 31 березня 2018 року.

 

Тренінг для тренерів з медіаграмотності

Дедлайн подачі заявки: 31.03.2018 року

Дата проведення: 04-06.04.2018 року

Організатори: Міжнародний благодійний фонд “Академія української преси”

У межах проекту для тренерів учасники матимуть нагоду оволодіти ефективними професійними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності та стати компетентним фахівцем у сфері медіаграмотності.

Провідні медіаексперти та медіафахівці розставлять головні акценти у особливостях роботи медіа в Україні. Розкажуть про техніки маніпуляцій на телебаченні, в соціальних мережах, у заголовках новин. Навчать методам критичного мислення в епоху пост-правди і не тільки.

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут

Місце проведення: Одеса

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1069

 

Professional Fellows Program (PFP)

Це програма стажування для представників державних установ, НУО, бізнесу, навчальних закладів, що фінансує Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, відділ Professional Fellows та адмініструється американськими радами з міжнародної освіти.

Програма має на меті ознайомити молодих професіоналів із законодавчою системою США, роботою американських організацій та інститутів, роллю громадянського суспільства у розбудові держави тощо.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Для участі необхідно зареєструватися тут .

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року.

 

Classroom Management: ефективне використання навчального простору

Дедлайн подачі заявки: 26.03.2018 року

Дата проведення заходу: 27.03.2018 року

Організатори: Тренінговий центр “Сертифіковані українські технології освіти”

Тренінг спрямований на формування творчого сприйняття аудиторного навчального процесу. Серед основних тем: створення творчого простору та керування ним; ефективна взаємодія всіх учасників навчального процесу; моніторинг та оцінка роботи, зворотній зв’язок з учасниками.

Форма участі: 200 грн.

Місце проведення: Кривий Ріг

Детальніше за посиланням: http://learnlifelong.net/events/1049

 

 

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko