Можливості для вчителів: навчальні програми, конкурси, міжнародне стажування!

blog bg

 

Інтерактивні технології навчання  (дистанційне навчання)

Дедлайн подачі заявки: 30.03.2018 року

Дата проведення заходу: 16.04 – 16.05.2018  року

Організатори: Навчально-наукова лабораторія інноваційних педагогічних технологій   Наці​ональн​ого​ університету “Львівська політехніка”

До дистанційного навчального курсу запрошуються освітяни, які бажають оволодіти практичними навичками роботи з наступними інтернет-інструментами: сервіси онлайн презентацій, слайд-шоу і мережевих публікацій (як альтернатива MS PowerPoint); сервіси для створення навчальних карток, дидактичних ігор, інтерактивних вправ; сервіси захоплення відео та створення онлайн-уроків.

По завершенню курсу випускники зможуть самостійно створювати створювати навчальні вправи (картки, вікторини, ігри) та використовувати їх на уроках, залучаючи  учнів до активного навчання та засвоєння матеріалу в ігровій формі.

Форма участі: 389 грн.

Детальніше  за посиланням: https://learnlifelong.net/events/1052

 

EduHack: Інклюзія. Як зробити школу приязною для всіх

Дедлайн подачі заявки: 26.03.2018 року

Дата проведення заходу: 05.-06.04.2018  року

Організатори: Центр інноваційної освіти «Про.Світ»

Хакатон присвячений викликам, з якими стикаються у школі діти з особливими освітніми потребами та діти, що належать до національних та релігійних меншин в Україні. Хакатон покликаний напрацювати практики, які допоможуть усім дітям почуватися комфортно у школі, знайти нових друзів та отримати якісну освіту.

Форма участі: безкоштовна

Місце проведення: м. Київ

Реєстрація за посиланням тут

Детальніше  за посиланням: https://www.facebook.com

 

Інтенсив-практикум «Простір освітніх можливостей»

Дедлайн подачі заявки: 30.03.2018 року

Дата проведення заходу: 31.03.2018  року

Організатори: Центр неперервної освіти для вчителів від ГО “Єврошлях”

До участі у практикумі запрошуються активні та мотивовані  освітяни, які хочуть бути агентами змін.  Програма передбачає ознайомлення з  технологіями впливу та інструментами роботи з поколінням центеніалів (Z) та розумінням покоління Z як цільової аудиторії сучасного вчителя. Оволодіння знаннями процесу фасилітації  та  його практичними інструментами.

Форма участі: 350 грн.

Місце проведення: м. Суми

Детальніше  за посиланням: https://learnlifelong.net/events/1044

 

Конкурс «Моя школа майбутнього»

Ґете-Інститут в Україні оголосив про проведення конкурсу для вчителів, які реалізується  в рамках проекту «Українсько-німецький рік мов 2017/2018». Конкурс спрямований на створення  міждисциплінарного проекту для команди  освітян з подальшою можливістю його практичного втілення у школі. Головним призом є освітня поїздка до Німеччини.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут

Дедлайн подачі робіт — 31 березня 2018 року.

 

Тренінг для тренерів з медіаграмотності

Дедлайн подачі заявки: 31.03.2018 року

Дата проведення: 04-06.04.2018 року

Організатори: Міжнародний благодійний фонд “Академія української преси”

У межах проекту для тренерів учасники матимуть нагоду оволодіти ефективними професійними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності та стати компетентним фахівцем у сфері медіаграмотності.

Провідні медіаексперти та медіафахівці розставлять головні акценти у особливостях роботи медіа в Україні. Розкажуть про техніки маніпуляцій на телебаченні, в соціальних мережах, у заголовках новин. Навчать методам критичного мислення в епоху пост-правди і не тільки.

Форма участі: безкоштовна

Подати заявку для участі можна  тут

Місце проведення: Одеса

Детальніше за посиланням: https://learnlifelong.net/events/1069

 

Professional Fellows Program (PFP)

Це програма стажування для представників державних установ, НУО, бізнесу, навчальних закладів, що фінансує Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США, відділ Professional Fellows та адмініструється американськими радами з міжнародної освіти.

Програма має на меті ознайомити молодих професіоналів із законодавчою системою США, роботою американських організацій та інститутів, роллю громадянського суспільства у розбудові держави тощо.

Детальніше про вимоги можна дізнатися тут.

Для участі необхідно зареєструватися тут .

Дедлайн подачі заявки 30 березня 2018 року.

 

Classroom Management: ефективне використання навчального простору

Дедлайн подачі заявки: 26.03.2018 року

Дата проведення заходу: 27.03.2018 року

Організатори: Тренінговий центр “Сертифіковані українські технології освіти”

Тренінг спрямований на формування творчого сприйняття аудиторного навчального процесу. Серед основних тем: створення творчого простору та керування ним; ефективна взаємодія всіх учасників навчального процесу; моніторинг та оцінка роботи, зворотній зв’язок з учасниками.

Форма участі: 200 грн.

Місце проведення: Кривий Ріг

Детальніше за посиланням: https://learnlifelong.net/events/1049