Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Можливості грудня: майстер-класи, тренінги, конференції!

Можливості грудня: майстер-класи, тренінги, конференції!

Довгі зимові вечори – не привід нудьгувати. Ми підготували для вас найцікавіші можливості місяця: ґранти, школи, майстер-класи, семінари, конференції  та форуми, які дозволять вам реалізувати свої ідеї, отримати новий досвід та розширити свої компетенції. Не пропустіть!

Фестиваль волонтерів “Global Youth Fest’18”

Це фестиваль культур, який проводять волонтери Good News Corps після повернення з країн, де вони прожили цілий рік!  Безліч фарб, неймовірні враження, історії пережитого досвіду та танці з усіх куточків планети. А вже наступним волонтером можеш стати ти!

Дедлайн реєстрації: 12.12.2018 року

Організатори: Global Youth Community

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Тренінг “EVENT MANAGEMENT: Як організувати, упакувати і продати подію”

Вигадати і організувати грандіозну подію – не завжди означає продати її. Ви можете організувати концерт, конференцію, чи фестиваль, вкласти туди купу часу і зусиль, а в результаті просто потрапити в мінус.
Ідеальний сценарій, першокласна режисура, відомі гості і краще обладнання не гарантують аншлаг. Тому, потрібно не просто вигадати і організувати, а і продати подію. На тренінгу ми будемо розглядати кейси таких масштабних подій як фестиваль “ВидеоЖара”, “Уличная еда”, Всеукраїнський тур “Мамахохотала”.

Організатори: It House coworking

Форма участі: організаційни внесок – 300 грн.

Детальніше ТУТ

 

Тренінг для тренерів з медіаграмотності

У рамках проекту для тренерів Ви матимете нагоду оволодіти ефективними методиками в області медіаполя. Навчитися технікам успішної взаємодії з учасниками, довідатися про головні секрети тренерської майстерності. Провідні медіаексперти розставлять головні акценти у особливостях роботи медіа в Україні. Розкажуть про техніки маніпуляцій і змусять тренд медіаграмотності працювати на Вас!

Дата проведення:  05-07.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 28.11.2018 року

Організатори: Міжнародний благодійний фонд “Академія української преси”

Місце проведення: м.Тернопіль

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Презентація програм МВА в МІБ

Коли рішення піти вчитися на МВА вже прийняте, постає питання вибору бізнес-школи, програми та країни, де саме навчатися. В голові виникають різні думки: Чим одна бізнес-школа краще за іншу. Не витрачайте час на роздуми та приходьте на конструктивний діалог 8 грудня на Презентацію програм МВА в МІБ! Ми зробимо все, щоб ви дізналися відповіді на більшість ваших запитань та отримали індивідуальну консультацію від фахівців щодо підбору програми навчання саме для вас.

Дата проведення:  08.12.2018 року

Організатори: Міжнародний інститут бізнесу

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Майстер-клас “Презентуй красиво” від Марії Леоненко

10 грудня у Креативному просторі “Часопис” відбудеться лекція по створенню презентацій. Зустріч буде корисною всім, хто шукає натхнення і практичних навичок у простих і ефективних методах по оформленню презентацій для інвесторів, партнерів та клієнтів.

Дата проведення:  10.12.2018 року

Організатори: Chasopys Creative Family

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: організаційний внесок – 250 грн.

Детальніше ТУТ

 

Проект “Real talk”

Бренд-менеджери відомих міжнародних компаній та організатори відомих всім фестивалів та заходів зійдуться у жвавій дискусії. Ти зможеш задати питання або вступити в дискусію, отримати найцінніші знання безкоштовно, познайомитися з організторами, стати частиною команди улюбленого фестиваля або заходу.

Дата проведення:  05.12.2018 року

Організатори: Київський молодіжний центр

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Базовий тренінг “Молодіжний працівник

Впродовж тренінгу учасники сформують основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Дата проведення:  14-16.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 06.12.2018 року

Організатори: Державний інститут сімейної та молодіжної політики

Місце проведення: м.Святогірськ

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Молодіжний форум “Повір у себе”

Впродовж форуму учасники зможуть послухати надихаючі виступи успішних людей, які є вихідцями з селищ чи маленьких міст. І на власні очі побачать шлях успіху сьогоднішніх лідерів з різних галузей. Переконані, такі виступи змотивують повірити у себе і у справу, якою ви хочете займатись в майбутньому. Воркшопи й дискусійні панелі допоможуть вам усвідомити свою роль у суспільстві й покажуть можливості розвитку власної громади у тій сфері, яка вам найбільше цікава. А неформальна програма, дасть можливість познайомитись з провідними громадськими організаціями України, цікавими проектами, волонтерськими об`єднаннями, приватними компаніями та міжнародними програмами.

Дедлайн реєстрації: 06.12.2018 року

Організатори: Благодійний фонд “Повір у себе”

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Молодіжна тусовка “Твори простір поза межами можливого”

Втілюєш в життя круті соціальні проекти? Активно береш участь в житті своєї школи, університету чи громади? Мрієш про кращу Україну та втілюєш ці мрії в життя? Думаєш глобально, а дієш локально? На тебе чекають мотиваційні промови від крутих спікерів; дебатний турнір, в якому кожен може взяти участь; інтерактивна командна гра; зірковий гість, який відповість на ваші запитання; безліч знайомств та спілкування з однодумцями; вечірка та DJ сет!

Дата проведення:  08.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 07.12.2018 року

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Конференція “NGO Networking Conference”

Проект мав на меті дослідити та зміцнити мережу громадських об’єднань Західної України, налагодити співпрацю з органами місцевого самоврядування для сприяння процесу децентралізації. Під час конференції заплановано провести презентацію результатів досліджень щодо сучасного стану співпраці між недержавними установами, обговорити основні проблеми, які не дозволяють ефективно співпрацювати владі та громадському сектору.

Дата проведення:  04.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 25.11.2018 року

Організатори: Інститут міста

Місце проведення: м.Львів

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Форум “Можливості впливу громадського сектору на місцеві реформи”

У програмі форуму передбачено: тематичні обговорення, майстер-класи місцевих та іногородніх експертів, зустріч з представниками донорських міжнародних структур, виставка-презентація активних НГО області, розробка рекомендацій до органів влади різного рівня у частині підтримки діяльності громадських організацій.

Дедлайн реєстрації: 30.11.2018 року

Організатори: Волинський Інститут Права

Місце проведення: м.Львів

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення – 2018» 

Українська бібліотечна асоціація запрошує відвідати Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення – 2018». Орієнтовна проблематика виступів: стратегічне управління: сучасні підходи та інструменти; візія, цінності та місія сучасної бібліотеки; аналіз внутрішнього і зовнішнього середовища бібліотеки; визначення меж діяльності бібліотеки; клієнти та ціннісна пропозиція бібліотеки та ін.

Дата проведення:  06-07.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 23.11.2018 року

Організатори: ВГО “Українська бібліотечна асоціація”

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: організаційний внесок – 300 грн.

Детальніше ТУТ

 

Медіашкола у Сєвєродонецьку

Медіашкола відбудеться у рамках всеукраїнського проекту «Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ», який проводить Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Під час дводенної медіашколи учасники розвінчають міфи освітньої та медичної реформи, із перших уст дізнаються, як зміняться школи та заклади охорони здоров’я у області. Також учасники зможуть оволодіти новими методами написання газетних матеріалів і як зацікавити більше читачів до сторінок ваших видань в інтернеті.

Дата проведення:  07-08.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 04.12.2018 року

Організатори: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос»

Місце проведення: м.Сєвєродонецьк

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Курс-практикум “Креативне спілкування”

Якісна комунікація, як мистецтво, важлива в особистісних відносинах та бізнесі. Курс-практикум “Креативне спілкування” розроблений з підходом психології відносин комунікації – в ділових та особистісних відносинах.

Дедлайн реєстрації: 06.12.2018 року

Організатори: Психологічний центр “Гармонія відносин” Богдани Янків

Місце проведення: м.Львів

Форма участі: організаційний внесок – 800 грн.

Детальніше ТУТ

 

Семінар Валерія Пекаря «Світ у 2030: нове мислення, нова економіка, нові кордони»

Впродовж семінару Ви отримаєте відповіді на запитання: як технологічний стрибок вплине на економіку та політику; чи зміниться психологія людини, її ставлення до їжі, грошей, подорожей, релігії; які зміни відбудуться у приватному житті та сім’ях; що робити зараз, щоб ми і наші діти були до цього готові.

Дата проведення:  04.12.2018 року

Організатори: Chasopys Creative Family

Місце проведення: м.Київ

Форма участі: організаційний внесок – 250 грн.

Детальніше ТУТ

 

Тренінг «Інформаційно-комунікаційні технології для НУО» 

Тренінг покликаний підвищити рівень професіоналізму менеджерів громадських, благодійних та інших неприбуткових організацій в сфері інформаційних технологій. До участі запрошуємо керівників організацій, менеджерів проектів та ІТ-менеджерів неприбуткових організацій. У програмі тренінгу: цифрова безпека; робота з даними; використання хмарних сервісів.

Дата проведення: 14-15.12.2018 року

Дедлайн реєстрації: 07.12.2018 року

Організатори: Лабараторія цифрової безпеки

Місце проведення: м.Луцьк

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Бізнес-кейс “Marketing Case від Ukrsibbank BNP Paribas Group”

Беріть участь у кейсі та вигравайте оплачуване стажування у Ukrsibbank BNP Paribas Group! Ваша задача запропонувати ідеї для розвитку і просування бренду роботодавця.

Дедлайн реєстрації: 16.12.2018 року

Організатори: Ukrsibbank

Місце проведення: Україна

Форма участі: безкоштовна

Детальніше ТУТ

 

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko