Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Навчайся в Карпатах: літні освітні можливості 2019

Навчайся в Карпатах: літні освітні можливості 2019

Літо – час для відпочинку, але ще це найкращий час для інвестицій у власний розвиток. Літні навчальні курси та програми – чудова можливість продуктивно поєднати навчання і відпочинок. Ми пропонуємо підбірку освітніх можливостей, що дозволять здобути нові знання і навички, вдихаючи свіже гірське повітря Карпат.

Літня школа “Цілісне лідерство задля майбутнього демократії в Україні”

Дата проведення: 30 червня – 07 липня 2019

Кінцевий термін реєстрації: 15 травня 2019

Організатор: Інститут лідерства та управління Українського Католицького Університету

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

8 насичених днів у мальовничому куточку України – смт. Славське, проведених із публічними інтелектуалами, серед яких: Валерій Пекар, Ярослав Грицак, о.Андрій Зелінський.

Вони допоможуть учасникам школи отримати інструменти для зміцнення демократичного суспільства, а також зануритися у дискурс про цінності та цілісність, окреслити розуміння цілісного лідера, відшукати алгоритм руху до формування цілісності.

Що таке демократія і сучасні демократичні процеси? Що таке цілісне лідерство? Якими є вектори розвитку українського суспільства? Якою є роль медіа у цьому процесі? Основні теми, що будуть розкриті в часі проведення школи.

До участі запрошуються:

  • студенти і магістри гуманітарних та суспільствознавчих спеціальностей;
  • громадські активісти;
  • ті, кого цікавить тема лідерства.

Учасники обираються на умовах конкурсного відбору.

Для цього потрібно:
1. Заповнити реєстраційну анкету: тут

2. Написати мотиваційне есе, в якому поcнити, якого лідерства потребує Україна (900-1500 слів).

*Учасниками школи можуть бути тільки повнолітні особи (18+).
Участь у школі безкоштовна. Організатори забезпечують проживання та харчування. Проїзд до місця локації учасники Літньої школи оплачують самостійно.

Контактна особа: Соломія Максимович solomia.maksymovych@ucu.edu.ua

Школа організаційного розвитку в Карпатах

Дата проведення: 10-13 липня 2019

Організатор: ГО “Інша освіта”

Вартість: 5800 грн.

Для тих, хто хоче розібратися з сучасними підходами та моделями системного організаційного розвитку, практиками горизонтальних ієрархій та shared leadership. Для тих, хто бачить організацію як складний організм та прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власної організації.

У програмі Школи:

  • Що таке організація? Організація як “спільний міф”. Підходи до організаційного розвитку. Організація як живий організм: Pattern Dynamics. Організації у світі VUCA.
  • Типи організаційних структур: від вертикалі до горизонталі. Сила і влада в організації та їх розподілення. Горизонтальні ієрархії. Холакратія. Самоорганізація та автономні команди. Партиципація та спільне прийняття рішень. Менеджент стейкхолдерів.
  • Типи змін / трансформацій в організації. Супротив змінам та робота з цим. Менеджмент та алгоритми змін. Визначення індивідуального стилю стратегування для організації.
  • Лідерство в умовах VUCA-світу та горизонтальних ієрархій. Shared leadership. Концепція індивідуальної та колективної стійкості.

На Школі ви отримаєте:

  • баланс теоретичних блоків в інтерактивній формі та практичних сесій з низкою кейсів;
  • можливість практики з глибоким зворотнім зв’язком;
  • документацію, пакет матеріалів та сертифікат по закінченню школи;
  • проживання у просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня в Карпатах, 3-разове харчування і прогулянку на Сокільський хребет 🙂

Умови реєстрації у ФБ-події за цим посиланням – https://www.facebook.com/events/417683782131575/

Школа фасилітації прийняття рішень у Карпатах

Дата проведення: 18-22 вересня 2019

Організатор: ГО “Інша освіта”

Вартість: 5200 грн.

Для тих, хто модерує групові процеси у власних командах та/або прагне залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів.

У програмі Школи:

  • Що таке фасилітація та модерація. Менеджмент сте��кхолдерів.
  • Динаміка групи та групового прийняття рішень. Принципи життєздатного рішення. Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень. Основи та техніки фасилітації: від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (теорія і практика).
  • Як візуалізувати процес та результати обговорення? Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал у фасилітації спільних рішень. Особиста стійкість та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами.
  • Робота з практичними кейсами.

Команда Іншої Освіти ділитиметься своїм 2-річним досвідом фасилітації спільного прийняття рішень в спільноті з 500 людей в рамках проекту Urban Space 500. Тож, точно буде багато кейсів.

На Школі ви отримаєте:

  • баланс теоретичних блоків в інтерактивній формі та практичних сесій з низкою кейсів;
  • можливість практики з глибоким зворотнім зв’язком;
  • документацію, пакет матеріалів та сертифікат по закінченню школи;
  • проживання у просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня в Карпатах, 3-разове харчування і прогулянку на Сокільський хребет 🙂

Умови реєстрації у ФБ-події за цим посиланням – https://www.facebook.com/events/269428297319177/

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko