Блог

Допомога проекту

Якісна освіта – це ключ до безлічі можливостей. Освіта не обмежується навчанням у школі чи університеті, і наш щоденний успіх залежить від вміння вчитися самостійно. Ми прагнемо, щоб більше людей знаходили доступні можливості для навчання, тому налагоджуємо співпрацю між провайдерами освітніх послуг і тими, хто хоче навчатися.

Наша мета – за допомогою освіти долати бідність і безробіття, надавати освітні можливості соціально незахищеним верствам населення, серед яких чимало людей потребують перекваліфікації або додаткового навчання та не завжди мають ресурси для цього.

Ви можете допомогти нам відкривати можливості для таких людей, підтримавши Онлайн-платформу фінансово. Ці кошти будуть використані на те, щоб якнайбільше користувачів дізнавалися про онлайн-курси або про наявність навчальних програм у своїх регіонах.

Підтримати проект

Nikon відкрив безкоштовний доступ до онлайн-курсу з фотографії

Nikon відкрив безкоштовний доступ до онлайн-курсу з фотографії

Курс складається з 10 відеоуроків, які тривають від 15 хвилин до години. Кожен ролик — окрема лекція від фотографа-професіонала. Одне заняття зазвичай коштує від $15 до $50. Курс буде доступний на сайті Nikon протягом квітня.

На курсі можна дізнатися, як створюються пейзажні знімки, макрофотографії, музичні кліпи та як правильно фотографувати людей. Щоб отримати курс, потрібно пройти коротку реєстрацію на сайті.

Відповідальність за розміщену на платформі інформацію несуть провайдери згідно з правилами та умовами використання ресурсу

При використанні матеріалів гіперпосилання на ресурс обов’язкове

Підпишіться на розсилку

©2017 - 2023 «Learn LifeLong» - онлайн-платформа неформальної освіти в Україні. Всі права захищені.

Developed by Yevhen Kirichenko